OMG!

Mamy przeciek na temat jednego z odcinków 3. sezonu "Riverdale"!

To będzie coś!

Anna Mierzejewska

08sierpnia2018
Mamy przeciek na temat jednego z odcinków 3. sezonu "Riverdale"! fot. CW

Te z was, które z "Riverdale" są na bieżąco, na pewno wiedzą, że życie Archiego, Veroniki, Betty i Jugheada raczej nie jest usłane różami. Nie mniej jednak, starsze pokolenie bohaterów, a mianowicie ich rodzice, również nie mają lekko! I jak zapowiada twórca serii, będącej hitem na Netfliksie, Roberto Aguirre-Sacasa, w trzecim sezonie dowiemy się nieco więcej na temat mrocznych sekretów z przeszłości rodzin takich, jak Andrews, Lodge, Cooper i Jones. A w tym wszystkim pomogą im... ich dzieci.

 

 

Zwiastun trzeciego sezonu "Riverdale" mrozi krew w żyłach!

Reklama

 

 

Podczas panelu w ramach Television Critics Association w Beverly Hills, Roberto zdradził, że czwarty epizod trzeciego sezonu będzie swego rodzaju retrospekcją. W "Midnight Club" (bo tak będzie nazywał się ten odcinek) zobaczymy naszych ulubionych aktorów, Cole'a Sprouse'a, Lili Reinhart, KJ Apę i Camilę Mendes, jak wcielają się w swoich rodziców. Dzięki temu dowiemy się, co wydarzyło się, gdy członkowie tych rodzin byli jeszcze nastolatkami. Z tego co udało nam się dowiedzieć, skrywają oni wiele szkieletów w szafie i to jeszcze od czasów liceum... 

 

OMG! Gwiazdy serialu “Riverdale” w ogniu krytyki za skandaliczne wypowiedzi!

 

Robert podczas panelu wspomniał także, że chciałby poświęcić cały odcinek dorosłym FP, Fredowi, Hermione i Alice. Minimalizując przy tym obecność ich dzieci. Ciekawie byłoby dla odmiany skupić się na starszym pokoleniu, prawda?

 

 

MY JUŻ NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ!

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 6 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj