OMG!

Sarah Jessica Parker i Chris Noth flirtują na Instagramie???

Awwww <3

Anna Mierzejewska

25lipca2018
Sarah Jessica Parker i Chris Noth flirtują na Instagramie??? fot. HBO

Nasza absolutnie ulubiona serialowa para to, rzecz jasna, Carrie i Big. Sześć sezonów najbardziej kultowej kobiecej serii i dwa pełnometrażowe obrazy pozwoliły nam ich pokochać, choć nie zawsze było łatwo...

 

Mimo to, nigdy nie miałyśmy dość tej parki! Między nimi zawsze coś się działo. Zresztą odtwórcy tych ról, czyli Sarah Jessica-Parker i Chris Noth mieli po prostu chemię. A jako że nie zanosi się na to, abyśmy w najbliższym czasie mogły znów zobaczyć ich wspólnie na ekranie, musimy nacieszyć się ich interakcją w social mediach. A tu się dzieje!

 

Chris ostatnio udostępnił baaaaaardzo seksowne ujęcie z siłowni. Podpisał je wymownie: "Oszukuję czas i grawitację". Trzeba przyznać, że Noth wygląda naprawdę zabójczo pomimo ukończenia 63. lat.  Nie umknęło to uwadze jego byłej koleżanki z planu. Sarah nie tylko polajkowała zdjęcie, ale także zostawiła komentarz:

Reklama

 

"Wciąż wyglądasz super!!! Buziak!" Na to Chris odpowiedział, używając emoji. Słodko, prawda? Miło zobaczyć, że aktorzy wciąż tak dobrze się dogadują. 

 

Szczególnie, gdy przypomnimy sobie publiczne kłótnie pomiędzy Kim Catrall - serialową Samanthą - a właśnie Sarah, 

 

Idealnie byłoby gdyby wszyscy darzyli się taką sympatią co Sarah i Chris!

 

 

 

Climbing the mountain of time and gravity!

Post udostępniony przez Chris Noth (@chrisnothofficial) Lip 13, 2018 o 2:04 PDT

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj