OMG!

Modelka karmiła piersią na wybiegu!

Nie ma czegoś takiego, jak nieodpowiednie miejsce do karmienia.

Anna Mierzejewska

17lipca2018
Modelka karmiła piersią na wybiegu! fot. Getty Images

Dziecko nie poczeka, aż mama skończy pracę! Dzieci potrzebują przecież pożywienia, aby prawidłowo się rozwijać. Wie o tym każda świeżo upieczona mama, dlatego coraz więcej z nich stara się uświadomić to społeczeństwu, dla którego widok kobiety karmiącej piersi w miejscu publicznym wciąż jest gorszący. 

 

Co więc z tym fantem postanowiła zrobić modelka Mara Martin? Podczas Miami Swin Week wyszła na wybieg podczas pokazu Sports Illustrated, trzymając na rękach swoją pięciomiesięczną pociechę i karmiąc ją piersią. Jak donosi amerykański Cosmopolitan, Mara była jedną z 16 finalistek wybranych do udziału w całym tym wydarzeniu. 

 

Martin wyszła na wybieg w metalicznym kostium kąpielowym. Maluszek zaś miał pieluszkę i bieliznę wykonaną z podobnego materiału co jego mama, na uszach zaś słuchawki. 

 

Reklama

Na Instagramie pod filmikiem z piękną i dumnie kroczącą modelką posypały się pozytywne komentarze. Zarówno matki, ale i nie tylko, wyrażały swój podziw zarówno dla samej Mary, jak i całej marki. 

 

 

 

 

To nie pierwszy raz, gdy świat mody otwiera się potrzeby matek. W 2015 roku cały pokaz jesiennej kolekcji ready-to-wear poświęcony był właśnie tym niestrudzonym bohaterkom, naszym rodzicielkom. Modelki miały na sobie koszulki z hasłami, typu: "I love you, mamma", a niektóre z nich trzymały również maluchy na rękach. 

 

Trzeba przyznać, że wszystkie te gesty są niezwykle potrzebne. Jak przyznała bowiem sama Mara, jej czyn nie powinien być odbierany jako akt odwagi, tylko jako norma. Tak jak normą jest to, że jej córeczka była głodna i musiała zjeść. 

 

Co o tym sądzicie? 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj