OMG!

Chciała mieć idealne zdjęcie na Instagram. Wtedy zaatakował ją… rekin!

Influencerka ledwo uszła z życiem

11lipca2018
Chciała mieć idealne zdjęcie na Instagram. Wtedy zaatakował ją… rekin! Fot. Instagram@sundaymagazine_pk

To kolejna historia, która pokazuje, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić dla kilku minut sławy w internecie i serduszek na Instagramie. W pogoni za idealnym zdjęciem zdjęciem wiele influencerek ryzykuje własnym zdrowiem, a nawet życiem. W niektórych przypadkach niestety dochodzi do tragedii.

 

Zobacz także: Nastolatka rozpięła pasy, żeby zrobić selfie. Chwilę potem zginęła

 

W wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji znalazła się Katarina Zarutskie, 19-letnia modelka i influencerka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. W zeszłym miesiącu Katarina wybrała się na Bahamy ze swoim chłopakiem i jego rodziną. Pewnego dnia zauważyła miejsce, w którym pływa ławica rekinów wąsatych. Pływało tam wiele osób, więc modelka także chciała tego doświadczyć i zrobić sobie piękne zdjęcie. Nie spodziewała się, że może ją spotkać coś złego, tym bardziej, że ten gatunek rekina jest łagodny z natury. Nawet na oficjalnej stronie promującej turystykę na Bahamach można trafić na informację, że można z nimi pływać i robić sobie zdjęcia.

 

Reklama

Mimo że jej chłopak był sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, Zarutskie postanowiła wykorzystać okazję i wejść do morza pełnego rekinów, aby zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie. Dziewczyna weszła do wody. To, co stało się potem, brzmi jak najgorszy koszmar.

 

“Odchyliłam się, a wtedy podpłynął do mnie rekin, ugryzł mnie w rękę i wciągnął pod wodę” - mówiła Katarina w rozmowie z portalem BuzzFeed. Na szczęście modelce udało się zachować spokój. Wyciągnęła rękę z wody, aby krew nie zwabiła więcej rekinów. “Mam szczęście, że nie straciłam ręki” - wyznała Zarutskie.

 

 

Miesiąc po tym dramatycznym zdarzeniu influencerka dochodzi do siebie. Wciąż musi zażywać wiele antybiotyków, aby zapobiec zakażeniu ręki.”[Rekiny] to dzikie zwierzęta, a ta sytuacja wymknęła się spod kontroli” - podsumowała Katarina. Dodała, że to doświadczenie było dla niej ważną życiową lekcją.

 

 

Mamy nadzieję, że aspirujące influencerki przeczytają tę historię, zanim wybiorą się na Bahamy robić sobie zdjęcia z rekinami, i wyciągną z niej wnioski…

 
Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 9 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj