OMG!

Ciało modelki Victoria’s Secret ZMASAKROWANE przez pluskwy w ekskluzywnym hotelu!

To koniec jej kariery modelki?

03lipca2018
Ciało modelki Victoria’s Secret ZMASAKROWANE przez pluskwy w ekskluzywnym hotelu! Fot. Instagram@sabrinajales

Modelka Sabrina Jales St. Pierre pochodzi z Brazylii i pracowała dla takich marek, jak Tommy Hilfiger, Versace czy Victoria’s Secret. Jak każda kobieta pracująca w przemyśle modowym, Sabrina musi dbać o to, by jej ciało zawsze było idealne, a cera zadbana i promienna. Niestety podczas jednego z wyjazdów służbowych modelkę spotkało coś strasznego.

 

Zobacz także: Przystojny, prawda? Dzisiaj jego wygląd SZOKUJE!

  

Reklama

Gdy Sabrina Jales St. Pierre 2 lata temu wybrała się na zlecenie do Kalifornii, zatrzymała się w hotelu Palm Desert Embassy Suites. Wystarczyła zaledwie jedna noc spędzona w hotelowym pokoju, by modelka nie była w stanie wykonywać swojej pracy. Okazało się, że jej ciało zostało dosłownie zmasakrowane przez pluskwy! Przerażona kobieta opublikowała w sieci zdjęcia, na którym wyraźnie widać, że całe jej ciało jest pokryte wyjątkowo nieestetycznymi śladami pogryzień. Nic dziwnego, że modelka nie mogła zrealizować zlecenia. Co więcej, została wykluczona z pracy na długie tygodnie.

 

Zobacz, jak teraz wygląda jej niegdyś idealne ciało!

 

 

Teraz Sabrina domaga się od hotelu wysokiego odszkodowania. Reprezentujący ją prawnik powiedział w rozmowie z mediami, że ślady po ukąszeniach, zamiast się goić, z dnia na dzień wyglądały coraz gorzej, przez co jego klientka została bez pracy. “To było dla niej naprawdę traumatyczne doświadczenie, zarówno psychicznie, jak i emocjonalnie” - mówił pełnomocnik Sabriny, Brian Virag. Dodał, że modelka zmaga się z poczuciem wstydu z powodu tego, jak wygląda jej ciało, i do dziś walczy z sennymi koszmarami i traumą.

 

Jednak dyrekcja hotelu odpiera zarzuty. Tłumaczy, że w ośrodku została przeprowadzona kontrola i nie znaleziono żadnego śladu pluskiew ani innych insektów. Myślisz, że modelce Victoria’s Secret należy się odszkodowanie? 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 9 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj