OMG!

Spin-off horroru "Obecność" - kolejna przerażająca część przed nami!

Zapowiedź: "Koniecznie obejrzyjcie do końca."

Anna Mierzejewska

14czerwca2018
Spin-off horroru "Obecność" - kolejna przerażająca część przed nami! fot. Warner Bros

Wiemy, że uwielbiacie horrory równie mocno co my, dlatego informujemy Was o wszystkich nowych obrazach, które mają największy potencjał jeśli chodzi o budowanie napięcia, jak i przerażający finał. W spin-offie kultowej już "Obecności" na pewno tego nie zabraknie, jako że w zwiastunie jako pierwsza pojawia się informacja, że film "koniecznie trzeba obejrzeć do końca". "Zakonnica" prezentuje się jeszcze bardziej przerażająco, niż dwie części zrealizowane do tej pory... O ile to w ogóle możliwe!

 

 

 

 

Zanim powstała demoniczna siła w postaci Annabelle i opętanie, doszło do tajemniczego samobójstwa popełnionego przez zakonnicę w klasztorze w Rumunii. Nowicjuszka i ksiądz jadą zbadać tę sprawę, ryzykując życiem. Czego się dowiedzą? Jaki mroczny sekret odkryją?

Reklama

 

Obejrzyjcie zwiastun! Uwaga: podskoczycie przy końcówce... 

 

 

 

 

 

Co sądzicie o tej zapowiedzi? W Obecności 2 również pojawiła się postać demonicznej zakonnicy. Wygląda jednak na to, że dopiero teraz tak naprawdę widzowie dowiedzą się, skąd wzięła się owa szatańska siła w naszym świecie.

 

My już nie możemy się doczekać!  Warner Bros zapowiedział premierę w USA na 7 września. Miejmy nadzieję, że do Polski obraz ten trafi równie szybko.

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj