OMG!

Modelka została oskarżona o... molestowanie seksualne psa!

27-latka twierdzi, że to ona była ofiarą sytuacji

30kwietnia2018
Modelka została oskarżona o... molestowanie seksualne psa! Fot. Instagram@deyana_mounira

Ta historia od paru dni szokuje cały internet. Deyana Mounira, 27-letnia modelka, została oskarżona o... seksualne molestowanie psa. Właściciel zwierzęcia, milioner Tony Toutouni twierdzi, że modelka w seksualny sposób napastowała jego czworonoga. Dowodem ma być filmik, który zarówno Mounira, jak i Toutouni zamieścili na Instagramie.

 

Zobacz także: Chciała mieć więcej lajków na Instagramie. Teraz spędzi 8 lat w więzieniu!

 

Sytuacja brzmi co najmniej absurdalnie, ale – jak przekonuje właściciel psa, który wabi się Hef – dowody w postaci nagrania nie kłamią. O co chodzi w tej całej historii? Jakiś czas temu Deyana Mounira, która jest instagramową modelką, uczestniczyła w sesji zdjęciowej w luksusowej posiadłości 45-letniego Tony'ego Toutouniego, zwanego przez media „królem Instagrama”. Trzeba przyznać, że to bardzo trafiony przydomek – Toutouni regularnie chwali się zdjęciami ze swojego bajecznego życia, wypełnionego pieniędzmi, półnagimi modelkami i sportowymi samochodami. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 1,5 mln fanów.

 

Do rzekomego molestowania psa Toutouniego, rosyjskiego terriera o imieniu Hef, miało dojść podczas sesji zdjęciowej w basenie gospodarza. Jednak wersje zdarzeń relacjonowane na Instagramie przez modelkę, jak i przez Toutouniego są bardzo różne. Dodatkowo według portalu Daily Mail właściciel psa zeznał, że modelka dotykała i stymulowała genitalia zwierzęcia.

 

 
Reklama

A post shared by Tony Toutouni (@lunatic_living) on Apr 16, 2018 at 4:24pm PDT

 

Milioner przekonuje, że Deyana, ubrana w skąpy strój kąpielowy eksponujący przede wszystkim pośladki pokaźnych rozmiarów, sama zachęcała psa, żeby nią skakał. W opisie filmiku na Instagramie właściciel Hefa twierdzi, że jej zmysłowy taniec miał na celu „podniecenie” zwierzęcia.

 

„Nie mogę uwierzyć, że ta złakniona dziewczyna wykorzystała mojego psa, aby zdobyć followersów. Każdy, kto mnie zna wie, że uwielbiam żartować (…), ale żeby kraść moje prywatne filmiki, mimo ostrzeżeń, żeby tego nie robić... To właśnie powód, dla którego [Deyana Mounira] czeka na pozew. Teraz robi wszystko, żeby odwrócić kota ogonem i zwrócić na siebie uwagę. Całe szczęście, że mam 36 kamer, 11 świadków i zespół prawników, którzy są w stanie wygrać całą sprawę” - napisał na Instagramie Toutouni.

 

 

Z kolei według wersji 27-letniej Deyany Mouniry to ona jest ofiarą całej tej sytuacji. Modelka twierdzi, że właściciel psa cały czas zachęcał go, aby wspinał się na nią. Co więcej, Mounira sugeruje, że Toutouni próbował wykorzystać ją seksualnie. „Parę tygodni temu zostałam poproszona o zrobienie sesji zdjęciowej przez profesjonalnego fotografa w pewnym domu. Zanim tam przyjechałam, Tony [Toutouni] upierał się, że sam zrobi mi zdjęcia. Jego profesjonalne umiejętności ograniczyły się do robienia zdjęć telefonem, a skupiał się głównie na moich piersiach i pośladkach. Podczas całej tej amatorskiej sesji z Tonym czułam się bardzo niekomfortowo, ponieważ Tony napastował mnie, werbalnie i seksualne. Siłą chwytał mnie w niestosowny sposób, i parę razy próbował zaciągnąć mnie do swojej sypialni (…). Prowokował swojego psa, żeby na mnie wskakiwał i kazał mi na to pozwalać. Na tym nagraniu słychać głos Tony'ego, który mówi: „Pozwól mu to zrobić”, „P... ją”, „Prawie to miałem, jeszcze raz... Stój tam i pozwól, żeby obwąchiwał twój tyłek” - napisała Deyana pod nagraniem zamieszczonym na Instagramie.

 

 

Modelka przekonuje, że wrzuciła filmik do sieci aby móc pokazać „prawdziwą” wersję zdarzeń i móc się bronić. Powiedziała, że Toutouni próbuje ją oczernić i zepsuć jej reputację i karierę. Milioner chce uzyskać od Mouniri odszkodowanie w wysokości 1,5 mln dolarów!

 

 

A post shared by Tony Toutouni (@lunatic_living) on Sep 22, 2017 at 10:31am PDT

 

Naszym zdaniem cała ta sprawa jest wyjątkowo bulwersująca i niesmaczna... Która wersja zdarzeń wydaje ci się bardziej prawdopodobna – modelki czy milionera?

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 12 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj