OMG!

Ten nowy zaręczynowy trend jest BARDZO bolesny. I niebezpieczny dla zdrowia!

Czasami lepiej nie podążać za modą...

Beata Dżumaga

13marca2018
Ten nowy zaręczynowy trend jest BARDZO bolesny. I niebezpieczny dla zdrowia! Fot. Instagram@patrysiekk

Trendy przychodzą i odchodzą – także w biznesie ślubnym. W każdym sezonie króluje inny fason sukni ślubnej, inny model pierścionka zaręczynowego czy moda na oryginalne zaręczyny. Ostatnio millenialsi pokochali modę na oświadczyny z awokado w roli głównej.

 

Zobacz także: Nowy trend, który podbija Instagram: pierścionek zaręczynowy w środku... awokado?!

 

Teraz przyszła moda na kolejny trend – chyba jeszcze bardziej ekstrawagancki, i zdecydowanie bardziej bolesny. A według ekspertów – wręcz niebezpieczny dla zdrowia. Coraz większą popularność zyskują bowiem pierścionki zaręczynowe w formie... piercingu.

 

 

A post shared by Patrycja Nowak (@patrysiekk) on Feb 22, 2018 at 4:40am PST

 

Zamiast tradycyjnego pierścionka narzeczeni decydują się na wizytę w studiu tatuażu, gdzie specjaliści wykonują im piercing na serdecznym palcu dłoni. Najczęściej jest to po prostu kolczyk w kształcie kulki, ale niektórzy wybierają bardziej fantazyjną biżuterię.

 

 

A post shared by Josie Ann (@josietattoos) on Jan 27, 2018 at 6:50am PST

 

 

A post shared by Stasis (@wilstasis) on Dec 4, 2017 at 9:42am PST

 

Trend zwany na Instagramie finger piercing nie cieszy się dobrymi opiniami wśród dermatologów. Eksperci ostrzegają, że taka forma przekłuwania palca niesie ze sobą ryzyko powikłań. Jeśli kolczyk zostanie źle założony, może dojść do uszkodzenia nerwów oraz tkanki znajdującej się w palcu. Tego typu pierścionek zakłada się techniką przekłucia powierzchownego, co zwiększa ryzyko infekcji.

 

 

A post shared by featured styles (@featured.styles) on Feb 15, 2018 at 9:35pm PST

 

Nie wspominając już o tym, że zaręczynowy finger piercing musi być BARDZO bolesny... Skusiłabyś się na taki rodzaj pierścionka zaręczynowego?

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 6 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj