OMG!

Kobieta przestrzega przed solarium, pokazując DRASTYCZNE zdjęcia!

"Jestem mamą dwójki dzieci i mam czerniaka. Sama to sobie zgotowałam."

Anna Mierzejewska

12marca2018
Kobieta przestrzega przed solarium, pokazując DRASTYCZNE zdjęcia! fot. iStock/facebook.com/MalloryLubbock

Mallory Lubbock, mama dwójki dzieci z Iowa właśnie opublikowała na Facebooku drastyczne zdjęcia swojej blizny na twarz, chcąc przestrzec przed inne kobiety przed skutkami opalania na solarium. 

 

Mallory bowiem, w wyniku nadużywania sztucznego opalania, zachorowała na raka skóry. Co istotne, Lubbock od lata się nie opalała. Robiła to jednak regularnie jeszcze jako nastolatka. Teraz dziewczyna ma 26 lat i właśnie przeszła pierwszą bolesną operację usunięcia widocznych zmian nowotworowych, które pojawiły się na jej twarzy. 

 

Na swoim profilu Mallory napisała:

 

Dziś przeszłam swoją pierwszą operację. (...) Czeka mnie jeszcze mnóstwo bólu, zabiegów, wizyt. Do końca życia będę musiała sprawdzać, czy na moim ciele nie ma kolejnych zmian. 

 

Cholera, 16-letnia Mallory, co Ty sobie myślałaś, chodząc na solarium co drugi dzień przez blisko dwa lata? Zrobię wszystko, aby moja córka nigdy nie doświadczyła tego opalającego łóżka. Zresztą, podejrzewam, że widząc, przez co przeszłam, nie będzie chciała powtarzać moich błędów. 

 

 Lubbock w swoim poście przestrzega także innych rodziców, aby nie pozwalali swoim dzieciom korzystać ze sztucznego opalania. 

 

Nie korzystajcie z solarium, a na plaże nakładajcie kremy z filtrami. Nie pozwólcie swoim dzieciom (i sobie) zachorować! 

 

Mallory dodała także zdjęcia swojej blizny. Widać, że wiele wycierpiała. A Wy co sądzicie o solarium? Korzystacie z niego? 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 9 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj