OMG!

Zgadniesz, która kobieta na zdjęciu to matka, a która to córka?

Wyglądają jak równolatki!

Beata Dżumaga

12stycznia2018
Zgadniesz, która kobieta na zdjęciu to matka, a która to córka? Fot. Instagram @jessicaenslow

Matki i córki w bardzo często są do siebie bardzo podobne. To podobieństwo bywa szczególnie widoczne, kiedy oglądamy zdjęcia naszych mam z młodości, a potem spoglądamy w lustro. Większości z nas na pewno zdarzyło się usłyszeć, jak bardzo przypomina swoją mamę, gdy ta była 20-parolatką.

 

Zobacz także: Uwierzyłybyście, że to matka i córka? Potraficie je rozróżnić? 

 

Ale sytuacja, w której 20-paroletnia córka i jej dwa razy starsza matka wyglądają, jakby były wręcz siostrami, zdarza się już zdecydowanie rzadziej. A jednak to możliwe – od paru dni internet żyje zagadką i próbuje odpowiedzieć na pytanie, która z kobiet na poniższej fotografii jest matką, a która córką? Kobiety rzeczywiście wyglądają, jakby były w jednym wieku!

 

 

Niesamowite, prawda? Jeśli nie jesteś w stanie odgadnąć, która z kobiet jest starsza, a która młodsza, spieszymy z odpowiedzią. Kobieta po lewej stronie to Jessica Enslow, i jest mamą dziewczyny po prawej – 23-letniej Alyssy Kimber. Enslow ma 43 lata i urodziła Alyssę w wieku 19 lat. W sumie kobieta ma aż 7 dzieci (!). Jak to możliwe, że po tylu ciążach może pochwalić się wyglądem i figurą, której może jej pozazdrościć niejedna 20-latka?

 

Swoją walkę o wymarzoną sylwetkę Enslow dokumentowała na Instagramie. W 2013 roku kobieta urodziła najmłodsze dziecko, i zauważyła, że coraz trudniej jest jej wrócić do figury sprzed ciąży. W walce ze zbędnymi kilogramami Enslow skupiła się przede wszystkim na treningu cardio i stosowała różne diety odchudzające. Niestety, nie udało jej się długo wytrzymać na żadnej z nich i regularnie podjadała – m.in. Nutellę.

 

 

Dopiero w 2017 roku Jessica Enslow przekonała się do tego, aby spróbować treningu siłowego. Zaczęła podnosić ciężary i ćwiczyć z obciążeniami i zmniejszyła liczbę treningów cardio. Zamiast maltretowania się drastycznymi dietami kobieta postawiła na zbilansowane odżywianie i jadłospis bogaty w białko i zdrowe węglowodany, jak pełnoziarniste pieczywo. Kaloryczne przekąski zastąpiła zdrowszymi zamiennikami.

 

Tym razem na efekty nie trzeba było długo czekać. Sylwetka Enslow stała się zdecydowanie bardziej wyszczuplona, ciało jędrniejsze, a kobieta nabrała siły i energii, której wcześniej tak jej brakowało. Enslow ćwiczy także z córką Alyssą – gdy razem wybierają się na siłownię wyglądają jak siostry!

 

 

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wielkim wrażeniem efektów, jakie osiągnęła ta 43-letnia mama 7 dzieci. Brawo!

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj