GŁOSOWANIE

Zagłosuj na swoją kandydatkę!

top 10

Miłka Raulin , 35 lat

„ WIERZĘ W SIŁĘ MARZEŃ ”

Mama 11-letniego Jeremiego. Z wykształcenia i zawodu mgr inżynier trakcji elektrycznej. Dwa miesiące temu wróciła z wyprawy na Mount Everest. Zdobywając go, ukończyła swój 7-letni autorski projekt „Siła Marzeń – Korona Ziemi”. Tym samym jest najmłodszą Polką, która zdobyła najwyższe szczyty wszystkich kontynentów (Koronę Ziemi). Wie z doświadczenia, że nawet najbardziej szalony pomysł można zrealizować, mając plan działania i głębokie przekonanie, że się uda. Gdy się nie wspina, pomaga pokonywać „góry” kobietom, które zmagają sięz nowotworami. Jest również współzałożycielką Fundacji na rzecz efektywnej komunikacji w organizacji – Wykrzyknik, przeciwdziałającej mobbingowi i dyskryminacji kobiet.

Głosowanie zamknięte1646

Katarzyna Kamińska-Hofman , 37 lat

„ LUBIĘ ROBIĆ KILKA RZECZY NARAZ ”

Nauczycielka, która z pasją uczy się od dzieci ich świata, by lepiej go zrozumieć. Najlepiej czuje się, gdy robi kilka rzeczy naraz, dlatego w Zelowie, w którym mieszka, od 5 lat organizu je biegi lokalne, akcje charytatywne i imprezy tematyczne wspierające kobiety. Od 19 lat jest Konsultantką AVON. Uwielbia świat kosmetyków i pomaga odkrywać kobietom swoje piękno i niezależność. Organizuje warsztaty makijażowe, ponieważ zachwyca ją metamorfoza kobiet z niewidocznych w olśniewające.

Głosowanie zamknięte1303

Anna Kotowska , 40 lat

„ PATRZĘ W SŁOŃCE ”

10 lat temu syn Anny uległ wypadkowi. Rok na OIOM-ie, miesiące i lata opieki nad podłączonym do respiratora sparaliżowanym czterokończynowo dzieckiem były i są niełatwą lekcją życia. I choć Anna nie raz upadała na kolana, wciąż wstawała. Dziś organizuje akcje wspierające inne chore dzieci i walczy o możliwość pracy dla matek dzieci niepełnosprawnych. Przez wiele lat nie pamiętała o sobie – równowagę pomogła jej odnaleźć joga. Dzisiaj, dzięki wsparciu męża, córki i otaczających ją wspaniałych ludzi, może spełniać swoje marzenia, pracując z końmi i studiując ich fizjoterapię.

Głosowanie zamknięte547

Anna Sowa , 37 lat

„ WIEM, ŻE NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH ”

Wszystko zaczęło się, gdy pewnego dnia odebrała tort zamówiony na urodziny starszej córki. Nie była zbyt zadowolona. „A przecież tort towarzyszy nam w najważniejszych momentach w życiu...”, pomyślała. Postanowiła, że będzie robić takie, które sprawią ludziom radość. Odeszła z pracy, założyła własną firmę i w wynajętym 30-metrowym lokalu zaczęła tworzyć słodkie dzieła. Nigdy nie zapomni tortu, jaki ciocia zamówiła dla chłopca, który stracił rodziców – na jego widok uśmiechnął się pierwszy raz od miesięcy. A takich historii Sowy Słodki Świat kryje jeszcze więcej...

Głosowanie zamknięte1324

Agnieszka Cieciora , 34 lata

„ NIE MARTW SIĘ, CO POWIEDZĄ INNI... ”

Kiedyś była zakompleksioną chudzinką, która nie wiedziała, co chce robić w życiu. Po przebytym nowotworze i rozstaniu z wieloletnim partnerem, wzięła życie w swoje ręce. W wieku 30 lat zaczęła ćwiczyć. Już po kilku miesiącach wystartowała w zawodach sylwetkowych. Trzy miesiące później zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata Fitness Model! Dziś jest trenerką personalną, która pomaga kobietom rzeźbić ciało i charakter. Chce, by jak najwięcej kobiet czuło się sexy, dlatego opracowała program treningowy Big Booty. Jej motto to: „Jak nie teraz, to kiedy?”.

Głosowanie zamknięte267

Małgorzata Zielińska , 36 lat

„ NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ”

...tak brzmi myśl, którą kieruje się w życiu. Jako 12-latka została sierotą, a jej wychowania podjęła się ciocia. Gdy miała 19 lat, los zabrał jej też ciocię. Została zupełnie sama. By się utrzymać, sprzątała mieszkania i opiekowała się zwierzętami, jednocześnie studiując dziennie. Pewnego dnia zobaczyła ogłoszenie o możliwości zostania konsultantką Avon. Zgłosiła się i tak rozpoczęła karierę w świecie kosmetyków. Szybko została koordynatorem, a później menedżerem. Dziś koordynuje zespół 1200 Konsultantek. Pnąc się po szczeblach kariery, dawała i daje szansę innym kobietom potrzebującym pracy i wsparcia. Pokazuje, że karierę businesswoman można zacząć od sprzedaży jednej szminki.

Głosowanie zamknięte673

Alina Jeleń , 46 lat

„ MÓWIĄ, ŻE JESTEM JAK WULKAN ”

Matka trójki dzieci, nauczyciel kreatywności, a od 11 lat Prezes Stowarzyszenia Kobiety Kwiaty Kociewa, której misją jest wszechstronny rozwój kobiet żyjących na wsi i walka z ich stereotypowym postrzeganiem wyłącznie jako gospodyń. Dla nich od 20 lat organizuje warsztaty, akcje i kursy – m.in. pierwszej pomocy, samoobrony, asertywności, zumby, jogi, nordic walkingu, florystyczne. A to ledwie ułamek tego, co robi dla kobiet...

Głosowanie zamknięte2386

Aleksandra Grzegorczyk , 38 lat

„ NIE DA SIĘ BYĆ SZCZĘŚLIWĄ, REZY- GNUJĄC Z SIEBIE ”

Mama dwóch synów. Pięć lat temu w wyniku trudnych doświadczeń zmieniła całe swoje życie. Goniąc marzenia, otworzyła szkołę tańca AllDance, gdzie uczy burleski, kizomby, bachaty i tańców latynoamerykańskich. Prowadzi też zajęcia dla pań 50+. Pomaga kobietom odnaleźć siebie, swoją kobiecość i zmysłowość. Wielką radość sprawia jej, gdy widzi, jak z czasem zmieniają podejście do siebie i życia. Wierzy i wie, że każda z nas ma mnóstwo siły i pomysłów, tylko musi je w sobie odnaleźć.

Głosowanie zamknięte2125

Aneta Sitkiewicz , 42 lata

„ TYLKO SZCZĘŚLIWI MOŻEMY DAĆ SZCZĘŚCIE INNYM ”

Aby uratować kilkanaście psów od śmierci i starości w schronisku, zostawiła całe swoje dotychczasowe wygodne życie, przeprowadziła się pod miasto i w starej stajni założyła Psierociniec. Miejsce, w którym 16 psów żyjących kiedyś w boksach, na betonie, zyskało przestrzeń, ciepłe posłanie, prawdziwą miłość i zrozumienie. Aneta pomaga też ludziom, którzy nie potrafią zrozumieć swoich psów, daje im szansę na zbudowanie pięknej przyjaźni, a może dotarcie do siebie samych. Jak mówi, szczęśliwy opiekun to szczęśliwy pies.

Głosowanie zamknięte3095

Agnieszka Wiatrowska , 32 lata

„ MOŻEMY BYĆ, KIM CHCEMY ”

Silna i niezależna. Pokazuje kobietom, że każda z nas ma Mocne Strony, trzeba je tylko w sobie odkryć. Agnieszka jest strażakiem, z sukcesami startuje w zawodach Firefighter Combat Challenge i Toughest Firefighter Alive. Na równi z mężczyznami, w stroju bojowym, z butlą na plecach i maską (ale w różowym hełmie;-) walczy z ciężarem, zmęczeniem i sobą. I wygrywa! A na co dzień... prowadzi szkołę pole dance – miejsce, w którym pomaga kobietom odkryć zmysłowość, kobiecość, gdzie nikt ze sobą nie rywalizuje i każda kobieta jest wyjątkowa.

Głosowanie zamknięte186