Moda

Właśnie tak będziemy nosić jeans tego lata!

Wracamy do najlepszych stylizacji prosto z lat 90.

30maja2019
Właśnie tak będziemy nosić jeans tego lata! fot. materiały prasowe

Kochacie klasyczne jeansy z wysokim stanem, denimowe total looki i ponadczasowe połączenia? To wszystko będzie ultramodne tego lata. Niczym w soczewce, wszystkie najgorętsze trendy skupiła marka Big Star, która w najnowszej kolekcji wraca do jednej z naszych najbardziej ulubionych modowych epok.

Powrót do przeszłości w nowej kampanii Big Star

Nowa kolekcja Big Star to istny wehikuł czasu, który przenosi nas do najpiękniejszych, szalonych czasów młodości – lat 90. To właśnie wtedy dorastałyśmy. Wtedy wszystko się dla nas zaczynało: nowe odkrycia muzyczne z Nirvaną na czele, pierwsze wyjazdy, pierwsze komputery.

 

Rewolucja objęła również nasze garderoby. Znikać zaczęły neonowe ubrania z poprzedniej dekady na rzecz tych prostszych, ale wpisujących się w dopiero powstający styl grunge. Dla denimu lata 90. okazały się być szczególnie przychylne. Zestawiano go dokładnie z tym, na co się mało ochotę, okazało się też, że nawet total looki mogą wyglądać świetnie. Big Star przywołuje najlepsze przykłady mody z tamtych czasów w mocno nostalgicznej kolekcji.

Reklama

fot. materiały prasowe

Białe T-shirty, tie dye i grunge

Wszechobecny denim będziemy nosić w różnych tonacjach kolorystycznych i przede wszystkim w zestawieniach z klasycznymi bawełnianymi T-shirtami. Nie brakuje ich w letniej kolekcji Big Star, tak jak ręcznego farbowania z efektem tie dye. Ciekawe efekty ręcznego farbowania powtarzają się też na jeansowych katanach, bluzach i T-shirtach. To bardzo najntisowe i ultramodne!

 

fot. materiały prasowe

Wśród damskich spodni dominują oczywiście te z wysokim stanem. Nie tylko rewelacyjnie podkreślają sylwetkę ale i dodają też stylizacji grunge'owego pazura. Natomiast hitem tego lata i zarazem kolekcji Big Star jest kimono farbowane techniką shibori, które zrobi absolutną furorę podczas letnich festiwali.

I jak, podobają się wam takie pomysły na letnie stylizacje? My jesteśmy bardzo na tak! 

Kolekcję Big Star znajdziecie w salonach marki oraz na www.bigstar.pl.

 

fot. materiały prasowe

 

Materiał promocyjny 

Polecamy również

Skomentuj