Moda

Julia Wieniawa i Basia Kurdej-Szatan lansują jeden z najgorętszych trendów tego sezonu

Wiemy, gdzie kupisz takie same ubrania!

Joanna Andrzejewska

15maja2019
Julia Wieniawa i Basia Kurdej-Szatan lansują jeden z najgorętszych trendów tego sezonu fot. Instagram @juliawieniawa/ @kurdejszatan

Kolorowe garnitury tej wiosny mogliśmy spotkać na wybiegach między innymi Hugo Bossa, Caroliny Herrery czy Michaela Korsa. I choć tego typu komplety widzieliśmy już na ulicach w zeszłym sezonie, dopiero teraz walczą o miano króla trendów. A wiedzą o tym doskonale Julia Wieniawa i Basia Kurdej Szatan, które ostatnio postawiły właśnie na tego typu projekty.

Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” zaprezentowała się w garniturze podczas konferencji prasowej Polsat Superhit Festiwal. 21-latka postawiła na supermodną, limonkową wersję. Całość uzupełniła neonową torebką oraz szpilkami. Chciałabyś odtworzyć look aktorki? Nic trudnego, bo... znajdziesz go w najnowszej kolekcji marki Mohito. Cena? Marynarkę kupisz za 199 złotych, a spodnie za 139. Na tę chwilę komplet dostępny jest online w pełnej rozmiarówce.

A na jaki model zdecydowała się bohaterka „M jak Miłość”? W jej szafie znajdziemy fioletowy zestaw. Basia pokazała się w nim na jednym z wieczorowych wyjść. Skąd pochodzi projekt? Również z kolekcji Mohito. Cena? Taka sama, jak w przypadku limonkowej wersji.

Czy warto mieć w garderobie garnitur? Zdecydowanie tak! I nie chodzi tylko o to, że to jedna z najmodniejszych historii tego sezonu. Taki komplet świetnie sprawdzi się bowiem podczas oficjalnych spotkań i wieczorowych bankietów. Zresztą najlepszym tego przykładem mogą być stylizacje Julii i Basi. Czy to zatem tylko eleganckie rozwiązanie? Nic z tych rzeczy, a przekonasz się o tym, miksując zestaw z sportowymi butami i stylową nerką.

Masz już garnitur w swojej szafie? Czyj look podoba ci się bardziej?

Reklama

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj