Moda

Bliskie spotkania z naturą w najnowszej, przepięknej kolekcji Reserved

Jesteśmy zachwycone!

04kwietnia2019
Bliskie spotkania z naturą w najnowszej, przepięknej kolekcji Reserved fot. materiały prasowe / kolaż Cosmopolitan.pl

Kierunek  północ! Spektakularne krajobrazy, surowe piękno natury i nordycki minimalizm to tło dla najnowszej kapsułowej kolekcji Re.Design, inspirowanej przyrodą i kulturą Estonii i Łotwy. 

Zestawienie wibrującego folkloru bałtyckich z mocnymi trendami obecnego sezonu zaowocowało unikatową kolekcją. Jej twarzą została polska supermodelka Małgorzata Bela, która wystąpiła w niesamowitym wideo promującym kolekcję. Zobaczcie same!

Kojący i niespieszny klimat tej części świata projektanci Re.Design odzwierciedlili w czystych, stonowanych barwach kolekcji. Romantyczną paletę łagodnych zieleni, morskich błękitów i piasków, wzbogacili o głęboki burgund, róż i antracyt. Dzięki temu spokojne kolory ubrań i dodatków nabrały optymistycznego charakteru.

 

Reklama

Sporo tu typowego dla krajów bałtyckich rękodzieła i motywów tradycyjnych, ujętych w nowoczesnych projektach.

Autorzy kolekcji tradycyjnie zadbali także o tkaniny. Uwagę przykuwa organiczna bawełna, przyjazny środowisku tencel i nowoczesne cupro. Nie brak też naturalnych materiałów i surowców, w tym skóry, lnu czy użytej w wakacyjnych akcesoriach słomy.

W nowej odsłonie Re.Design czujemy styl lat 70., połączony z beztroską estetyką lat 90. i z miejską nonszalancją dzisiejszej mody.

Kolekcja Re.Design jest dostępna od 2. kwietnia w wybranych sklepach stacjonarnych i na  www.reserved.com.

 

Materiał promocyjny

 

Polecamy również

Skomentuj