Moda

Lubisz street-art? Te zegarki cię zachwycą!

Mocne kolory i wyrazisty design – uwielbiamy!

18marca2019
Lubisz street-art? Te zegarki cię zachwycą! fot. materiały prasowe

Długo czekałyśmy na premierę kolekcji Swatch na wiosnę i lato 2019. Ostatnio marka zaprezentowała najnowsze modele podczas spotkania dla mediów – nie mogło nas tam zabraknąć! Zobaczcie, co nowego marka przygotowała dla swoich fanów.

Nowa kolekcja Swatch to efekt futurystycznego połączenia różnych technik i materiałów. Żywe kolory nawiązują do sztuki ulicznej i pop-artu, przez co z pewnością dostarczą mnóstwa pozytywnej atmosfery podczas zbliżających się najgorętszych pór roku. Kolekcja wiosna-lato 2019, która składa się z trzech tematycznych linii w rewolucyjnym stylu.

 

Reklama

Ciągły ruch to motto zegarków z linii Transformation. Łączą całe spektrum kolorów z kształtami i wzorami. Ta barwna linia zabiera nas do świata iluzji optycznej i prostoty przezroczystego designu. Nowe szkło polaryzacyjne, pokryte półprzezroczystą powłoką lustrzaną, tworzy pastelowe odcienie podczas kontaktu ze światłem. Przekaz jest jasny – wyobraźnia nie ma granic!

 

Druga linia, Listen to Me przypomina z kolei wędrówkę przez miejską dżunglę pełną przygód. Zegarek, który służy jako płótno, na którym każdy może zaprezentować swój talent, emanuje siłą i pewnością siebie, nie zapominając, że autoekspresja jest impulsem do wprowadzenia prawdziwej zmiany. Tak właśnie wygląda hołd dla sztuki ulicy i pop-artu!

 

Z kolei linia Energy Boost to apetyczne, metalizujące kolory i wyraziste kontrasty, które zadbają o pozytywne wibracje. Ta smacznie wyglądająca linia od razu wzmacnia witalność i dodaje energii na nadchodzące lato!

 

Materiał promocyjny

 

Polecamy również

Skomentuj