Moda

Wyprzedaże z polską metką, czyli co kupić z zimowych kolekcji marek znad Wisły

Wyszukałam perełki w przystępnych cenach!

Joanna Andrzejewska

14stycznia2019
Wyprzedaże z polską metką, czyli co kupić z zimowych kolekcji marek znad Wisły

Wyprzedaże 2018 - co warto kupić z kolekcji polskich marek?

Wyprzedaże to dla kobiet, które traktują zakupy nie tylko jako konieczność, prawdopodobnie ulubione momenty w roku. Ja zdecydowanie zaliczam się do tej grupy, dlatego już od końca grudnia regularnie odwiedzam strony www swoich ukochanych marek. Dlaczego wolę polować online? Chaos i tak zwane dzikie tłumy, które można w tym okresie spotkać w galeriach handlowych to zdecydowanie nie moja bajka. Salony przypominają mi wtedy bardziej second hand (nie mam nic przeciwko lumpeksom, ale samej trudno jest mi tam na coś zapolować) i brutalną walkę o sukienkę. Zamawiając przez internet, nie tylko otrzymuję nowe, niezniszczone (!) produkty, ale oszczędzam czas i pieniądze (nierzadko bywa tak, że gdy trzymam coś w wirtualnym koszyku, cena po paru dniach spada).

Jeśli chodzi o wyprzedaże, mam jeszcze jedną złotą zasadę. Chodzi o to, że nie kupuję tuż po stracie promocji. Zazwyczaj wystarczy poczekać dwa lub trzy tygodnie i ceny wędrują zdecydowanie niżej. Trik nie sprawdzi się oczywiście w przypadku, gdy masz już w głowie konkretną rzecz – wtedy, gdy tylko ją znajdziesz, od razu „biegiem do kasy”.

Trzymając się swoich rad, przejrzałam ostatnio wyprzedażowe oferty polskich brandów. Co prawda w wielu przypadkach nie można liczyć na duże promocje, niemniej zdarza się, że i tutaj przed znakiem procenta pojawia się liczba „70”. Co ważne, to idealna chwila, by choć odrobinę taniej kupić projekty, które znajdują się też w szafach naszych rodzimych gwiazd! ;)

Reklama

Na co więc warto zapolować w brandach znad Wisły?

Pod lupę wzięłam tylko ciuchowe historie. Na szczególną uwagę zasługuje bomberka z kolekcji PLNY LALA (zobacz, jaka obniżka!), mini spódnica z metką Bizuu (na pewno „wynosisz ją też wiosną) czy sweter z odkrytymi plecami The Odder Side (sama mam i baaardzo polecam, bo zwraca na siebie uwagę).

Co jeszcze znalazło się na mojej wish-liście? Zapraszam do obejrzenia tej galerii!

 

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj