Moda

Nowa kolekcja sportowa Guess to czyste piękno i energia!

Zobacz efekt współpracy marki Guess i japońskiego projektanta, Shinpei Naito

26listopada2018
Nowa kolekcja sportowa Guess to czyste piękno i energia! fot. materiały prasowe

Japoński artysta i grafik, Shinpei Naito, wykorzystał swoją niepowtarzalną sztukę, aby stworzyć ekskluzywną kolekcję odzieży sportowej z wyraźnym wpływem kultury Wschodu. Opierając się na japońskiej tradycji kimono, Naito zaprojektował oszałamiające wzory w odcieniach niebieskiego z magicznym czerwony żurawiem, który jest symbolem długowieczności i szczęścia w Japonii. Wzory inspirowane tropikami przedstawiają różnokolorowe kwiaty, kwitnące na czarnym tle, z małymi fruwającymi pszczołami, ciągnącymi za sobą logo Guess.

Shinpei Naito mówi: "Jestem bardzo podekscytowany tą współpracą, ponieważ Guess jest tak kultową marką, ukochaną przez wiele osób na całym świecie. Pochodząc z Japonii, dorastałem wśród oszałamiających motywów kimono. Czułem, że połączenie tradycyjnej japońskiej estetyki ze współczesnym stylem marki Guess byłoby interesujące. Potem zainspirowała mnie mała wyspa w południowej Japonii, z kwitnącymi roślinami i kwiatami, świetna do tropikalnego printu. Mam obsesję na punkcie kwiatów, fascynuje mnie ich siła i piękno, dlatego chciałem podzielić się tym z pewną siebie kobietą Guess!"

Reklama

Kolekcja składa się wielu wzorów z wysokiej jakości materiałów: bawełnianych koszulek w różnych modelach, topów z mikrofibry, zapinanych bluz z lekkiego nylonu, sportowych staników z solidnym wsparciem, bezszwowych legginsów z mikrofibry oraz spodni do biegania ze wstawkami z bardzo obecnie modnej szenili.

Poza ubraniami stworzonymi z użyciem wysokiej technologii, kolekcja zawiera również propozycje nie tylko idealne na siłownię, ale także do miejskiego, sportowego looku, w których szyk łączy się ze sportowym lookiem.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj