Moda

Z okazji 90. urodzin Myszki Miki Powstała limitowana edycja zegarków!

Są cudowne!

21listopada2018
Z okazji 90. urodzin Myszki Miki Powstała limitowana edycja zegarków! fot. materiały prasowe

Znana na całym świecie Myszka Miki łączy pokolenia, rozprzestrzenia śmiech, optymizm i nadzieję. Wiecznie młoda, celebruje w tym roku swoje 90. urodziny, a Swatch oddaje jej cześć w postaci specjalnych zegarków Art Special, zaprojektowanych przez Damiena Hirsta, jednego z najbardziej znaczących artystów naszych czasów.

Reklama

Wyjątkowo w dniu urodzin Myszki Miki, czyli 18 listopada, tylko przez 24 godziny dostępny był w sprzedaży online unikatow model SPOT MICKEY w ilości 1 999 sztuk. Jak można się było spodziewać, wyprzedał się w całości w ciągu paru godzin od uruchomienia sprzedaży.

Z kolei zegarek MIRROR SPOT MICKEY, w limitowanej ilości 19 999 sztuk, prezentuje wizerunek Miki na lustrzanym tle. Pasek ozdobiony został kolorowymi kropkami. Dla fanów sympatycznej myszki mamy dobrą wiadomość! Model ten jest wciąż dostępny online oraz w salonach Swatch.

Na odwrocie zegarków znajduje się coś jeszcze: podpis samego Damiena Hirsta, który życzy wszystkiego najlepszego tej niezwykłej animowanej osobistości, która jest z nami od 1928 roku.

Oczywiście dołączamy się do życzeń! :)

 

Materiał promocyjny

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj