Moda

Co powiesz na trampki w wersji luksusowej? I w dodatku zaprojektowane przez Chiarę Ferragni!

Zdecydowanie tak, zdecydowanie COSMO!

Katarzyna Lemanowicz

14listopada2018
Co powiesz na trampki w wersji luksusowej? I w dodatku zaprojektowane przez Chiarę Ferragni! fot. www.instagram.com/chiaraferragni/

Zapewne znasz Chiarę Ferragni…? Śmiało można powiedzieć, że to jedna z najpopularniejszych blogerek na świecie. Karierę rozpoczęła w 2009 roku od umieszczenia pierwszego wpisu na swojej stronie The Blonde Salad. Od tamtego czasu, jej kariera osiągnęła zawrotne tempo, jej Instagram obserwuje już ponad 15 milionów osób.

Choć blog Chiary na samym początku miał być typowo podróżniczy to bardzo szybko okazało się, że czytelniczki bardziej interesują się jej stylizacjami i to w co jest ubrana.       Chiara Ferragni współpracuje z wieloma markami modowymi.

Tym razem wraz z marką Converse zaprojektowała trampki w wersji glamour! Limitowana kolekcja CONVERSE x Chiara Ferragni to kobieca odsłona kultowej sylwetki Chuck Taylor All Star Lift oraz Chuck 70.

Reklama

fot. www.instagram.com/chiaraferragni/

Buty dostępne w postaci niskiej i wysokiej, w kilku wersjach kolorystycznych. Efektowne detale w postaci motywu „oka” oraz błyszczący materiał są bardzo w stylu glamour! My jesteśmy zachwycone i ubolewamy nad tym, że kolekcja dostępna jest tylko i wyłącznie na stronie converse.com oraz chiaraferragnicollection.com.

fot. Materiały prasowe

fot. Materiały prasowe

fot. Materiały prasowe

Czy wiesz, że Chiara Ferragni, jako pierwsza blogerka modowa, pojawiła się na okładce Vogue’a w 2015 roku?

Tu znajdziesz szczegóły ślubu Chiary Ferragni i Fedeza.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj