Moda

W świecie współczesnego Kopciuszka, czyli jaki but warto zgubić tej jesieni?

06listopada2018
W świecie współczesnego Kopciuszka, czyli jaki but warto zgubić tej jesieni? fot. materiały prasowe

Która z nas w dzieciństwie nie marzyła o tym, by wcielić się w bajkowego Kopciuszka i spotkać miłość życia na wspaniałym balu? Odpowiedź na to pytanie brzmi: Hmm… najprawdopodobniej po cichu robiła to każda z nas. Czasy się jednak zmieniły – wspaniałe bale już tak nie wyglądają, a my odrobinę dorosłyśmy. Mimo to, nic nie stoi na przeszkodzie, by pewnego razu zgubić jednego buta, tylko po to, by mógł go odnaleźć zabójczo przystojny książę… Sprawdź, jakie obuwie noszą współczesne księżniczki!

New Balance damskie, bo współczesny Kopciuszek potrzebuje wygody


Współczesnej kobiecie, która prowadzi dom, pracuje, studiuje lub łączy wszystkie te zajęcia na raz, wcale nie jest łatwo. Ba! W tym momencie, zapewne niejedna z pań chętnie zamieniłaby się miejscami, by w spokoju powybierać ten groch z popiołu… Niestety, los nie jest tak łaskawy. Wychodząc jednak naprzeciw zapracowanym kobietom, które potrzebują odrobiny wygody i luksusu, powstała marka New Balance. W tym przypadku, wysoka jakość splata się z komfortem, a niebanalny design ze starannym dopracowaniem każdego szczegółu. New Balance damskie to coś więcej niż moda – to styl życia, który spasowałby niejednej księżniczce…

Reklama

Dlaczego nie szpilki? Nawet Kopciuszek sobie z nimi nie poradził…

Choć buty na wysokiej szpilce potrafią zrobić niesamowite wrażenie, to niestety nie nadają się do codziennych zmagań ze światem. Decydując się na tak efektowne, choć niewygodne buty już po 2-3 godzinach czar pryska, a opuchnięte stopy i ból w okolicy palców to jedynie wierzchołek góry lodowej. W szpilkach trudno o powrót ze współczesnego balu zwanego imprezą, a co dopiero, gdy przychodzi w nich tańczyć na stole… Jak to wygląda w przypadku butów New Balance? Jest przyjemniej. Wygodniej. Po prostu – lepiej.

Dlaczego New Balance damskie? Czy w takich butach historia Kopciuszka miałaby swój happy-end?

I oto jest pytanie. Pewnie grono pań zacznie teraz bojkotować, że gdyby Kopciuszek pojawiła się na balu w butach New Balance, to historia niemiałaby swojego happy endu. Nieprawda! Istnieje kilka argumentów, które jasno dowodzą, że obuwie nie ma tu żadnego znaczenia (poza faktem, że Kopciuszkowi było w nich niewygodnie).

Po pierwsze – przeznaczenie. Książe i nasza ulubiona bohaterka byli sobie pisani, dlatego nie ma różnicy czy to szpilki, czy buty sportowe.

Po drugie – Kopciuszek mając na nogach buty New Balance nie musiałaby się tak spieszyć, bo w wygodnym obuwiu chodzi się łatwiej i szybciej. Czas przeznaczony na ucieczkę mogłaby wówczas przeznaczyć na rozmowę z Księciem na temat tego, gdzie mieszka.

Po trzecie – (w tym przypadku najciekawsze) mając w swojej kolekcji New Balance damskie, Kopciuszek mogłaby wymykać się z domu macochy, by samodzielnie odszukać Księcia. W końcu to obuwie sportowe, a więc ich przyczepność i stabilizacja sprostają każdej przeszkodzie! To jak? Chyba już wiesz po jakie buty sięga prawdziwka księżniczka! Powodzenia!

 

Materiał partnera

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj