Moda

Powrót do… przeszłości

I chociaż nikt nie lubi patrzeć się wstecz, w tym wypadku jest to jak najbardziej uzasadnione.

Katarzyna Lemanowicz

22października2018
Powrót do… przeszłości fot. istock.com

My kobiety uwielbiamy robić zakupy, przynajmniej ja przyznaję się do tego otwarcie. Frajdę sprawia mi również obdarowywanie osób mi bliskich.

Jak typowa kobieta uwielbiam kupować buty (ostatnio zdałam sobie sprawę, że powinnam zainwestować w większą garderobę). Jako trochę mniej typowa kobieta ;) kocham obdarowywać butami mojego mężczyznę (na całe szczęście za każdym razem trafiam w jego dość wymagający gust). Uwielbiam styl sportowy, po prostu najlepiej się w nim czuję i tak bardzo ucieszyłam się na informację o nowej odsłonie modelu AZTREK od Reebok Classic.

Reklama

To istna podróż do lat 90., przedstawiająca kolejną odsłonę kultowego już modelu AZTREK. Buty te, to prawdziwy ukłon w stronę historii i dziedzictwa marki, która mocno utożsamia się z kulturą lat 90.

Czy wiesz, że Reebok Aztrek zaprojektowano w 1993 roku przez Christiana Tressera i w przełomowej konstrukcji buta, stworzone były z myślą o biegach terenowych?

Nowa odsłona Reebok Aztrek to mix, typowego charakteru lat 90. ze wzspółczesnym designem. W kolekcji jesień-zima 2018 model wzbogacony został o kolejne kolory - pomarańczowy, niebiesko-szary, czarny oraz biały z czarnymi detalami.

Podobają ci się? Nam totalnie i najbardziej cieszy nas fakt, że są to totalnie unisex-owe modele!fot. Materiały prasowe

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj