Moda

Z sieciówek: 30 superstylowych płaszczy na jesień

Zobacz moje typy.

Joanna Andrzejewska

09października2018
Z sieciówek: 30 superstylowych płaszczy na jesień
Reklama

Powiedzenie “nie wiem, co na siebie włożyć” według mnie dawno nie było tak trafne. Piszę oczywiście o tym, że pogoda (jak na październik) nas rozpieszcza, a co za tym idzie, na ulicy spotkamy zarówno człowieka w puchówce, jak i w jeansowej kurtce. Nie ma się jednak co łudzić, że ta sytuacja będzie trwała jeszcze długo. Jeśli więc nie zaopatrzyłaś swojej garderoby w jesienny płaszcz, to ostatni moment, by zrobić to na spokojnie.

Na jakie modele warto postawić w tym sezonie? W sklepowych ofertach królują przede wszystkim dłuższe fasony oraz wzory w kratę (kontynuacja trendu poprzedniej jesieni). Absolutnym hitem są także płaszcze w zwierzęcy print, zresztą to właśnie taki wzór na wybiegach lansowała między innymi Victoria Beckham. Co jeszcze? W kolekcjach sieciówek nie brakuje także projektów w żywych kolorowych, jak również tych, ozdabianych sztucznym futrem.

Dalej nie wiesz, co wybrać? Rzuć tylko okiem na moją listę 30-stu najbardziej stylowych płaszczy. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie i modnie wejdziesz w nowy sezon.

Ps. Owocnych zakupów!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj