Moda

Popularna marka wypuszcza na rynek najbrzydsze buty, jakie ostatnio widziałyście...

Pytanie tylko, kto to będzie nosił?

Anna Mierzejewska

19lipca2018
Popularna marka wypuszcza na rynek najbrzydsze buty, jakie ostatnio widziałyście... fot. Nordstrom

Z całym szacunkiem dla COMME DES GARÇONS, ale... te buty raczej nie zdobędą serc mieszkanek stolic mody. Chociaż... być może blogerkom i modowym redaktorkom uda się zestawić je w stylowy sposób. 

 

Nike tego lata nie próżnuje i stawia na naprawdę kontrowersyjne trendy. Na Nordstrom od teraz dostępne są nowe modele stworzone na potrzeby kolaboracji marki z Comme des Garcons. Brandu znanego ze swoich awangardowych projektów. 

 

Podczas paryskiego tygodnia mody we wrześniu zaprezentowano efekty owej współpracy. Są to głównie hybrydy sneakersów z butami na obcasie i... butami za kostkę. Słowem, coś, czego nigdy wcześniej nie widziałyście. Ba! Raczej nie wiedziałyście też, że chciałybyście zobaczyć. 

Reklama

 

Przejdźmy jednak do sedna, czyli do ceny. Za najnowszy fason butów Nike x Comme des Garcons trzeba zapłacić blisko 6 tysięcy złotych. Ale kto powiedział, że couture jest tanie. 

 

Dlatego, jeśli ten model obuwia znajduje się poza waszą strefą komfortu, a także przekracza możliwości finansowe, nie martwcie się. Zwykłe sneakersy od Nike sprawdzą się tego lata równie dobrze! Gwarantujemy! 

 

 

 

fot. TUTAJ

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 7 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj