Moda

Meryl Streep odmówiła założenia kreacji CHANEL na rozdanie Oscarów!

Jaki był tego powód?

Maja Ross

24lutego2017
Meryl Streep odmówiła założenia kreacji CHANEL na rozdanie Oscarów! Meryl Streep odmówiła założenia kreacji CHANEL na rozdanie Oscarów! fot. Getty Images

Kilka dni przed rozdaniem Oscarów Meryl Streep wywołała prawdziwą burzę! Aktorka Nominowana jest w tym roku do nagrody „najlepsza aktorka pierwszoplanowa” za rolę w Boskiej Florence. Na gali miała pojawić się w kreacji od domu mody CHANEL, jednakże jak donosi Karl Lagerfeld Streep zrezygnowała z włożenia sukni po tym, jak francuski dom mody nie zgodził się jej za to zapłacić. 

 

Według Lagerfelda suknia była już w trakcie ostatecznych poprawek na życzenie aktorki. Został w niej między innymi spłycony dekolt. Niedawno okazało się jednak, że Meryl dostała od innej marki propozycję założenia ich kreacji za dodatkową zapłatą i to miało ponoć wpłynąć na jej decyzję dotyczącą wyboru sukni na oscarową galę.

Reklama

 

Jak powiedział Karl: „Po tym, jak daliśmy Meryl w prezencie suknię wartą ponad sto tysięcy euro, dowiedzieliśmy się, że jeszcze mamy zapłacić za jej założenie! Dajemy kreacje w prezencie, szyjemy je, ale na pewno nie będziemy za nie płacić!”

 

Oczywiście menedżer aktorki zaprzecza tym doniesieniom, ale wszystko okaże się, kiedy zobaczymy Streep na czerwonym dywanie podczas niedzielnego rozdania Oscarów. Jaką kreację będzie miała na sobie?

 

Zobacz też: Gigi Hadid długo nie zapomni drobnej wpadki na pokazie Moschino

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 8 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj