Miłość & Seks

4 powody, dla których powinnaś zacząć ćwiczyć jogę dla lepszego seksu!

...i zdrowia! ;)

Maja Ross

15kwietnia2016
4 powody, dla których powinnaś zacząć ćwiczyć jogę dla lepszego seksu! 4 powody, dla których powinnaś zacząć ćwiczyć jogę dla lepszego seksu!

Czy myślałaś kiedyś jak poprawić zarówno swoje zdrowie jak i seks? Joga może być odpowiedzią! Uprawianie jogi pomoże ci być lepszą w łóżku, ponieważ JOGA = giętkość + elastyczność = dobry seks. My zauważyłyśmy to kiedy obejrzałyśmy kilka filmów ukazujących kobiety, które umieją umieścić swoje nogi nad głową, tak aby nadal być sexy.
Oto 4 powody, dla których warto zacząć ćwiczyć jogę dla lepszego seksu!

1. Joga jest lekiem na stres

Podczas praktykowania jogi umysł jest maksymalnie skupiony, co zwłaszcza dla kobiet ma wysoce dobroczynne działanie. Badania wykazały, joga może zmniejszyć lęk, depresję, poprawić ciśnienie krwi i ogólne niezadowolenie psychiczne i fizyczne. Joga to łatwy i niedrogi sposób, aby zrobić coś dobrego dla siebie. Potraktuj to jako rodzaj samodzielnej gry wstępnej.

2. Joga poprawia świadomość ciała

Reklama

Joga pomaga stać się bardziej świadomą i lepiej zgraną ze swoim ciałem.
Ale najważniejsze jest to, że możesz nauczyć się słuchać tego, co twoje ciało chce i lubi, a co jest mocnym atutem w sypialni. Kiedy praktykuję jogę, jestem w dużej przestrzeni w studiu z co najmniej 50 innymi ososobami i instruktorem, który chodzi opisując następną pozycję, a jednocześnie zachęca nas do tego, aby przekraczać granice naszego organizmu. 
To niemożliwe, aby nie wykorzystać tego rodzaju nabytej mądrości w sypialni, gdzie pewność własnego ciała może być bardzo sexy dla partnera.

3. Joga jest afrodyzjakiem

Ćwiczenie jest jednym z największych naturalnych afrodyzjaków. I tak, joga tak działa, bez względu czy robisz to dobrze! Poprawia wytrzymałość, równowagę i elastyczność. A kiedy masz w sobie endorfiny, będziesz miała więcej energii, aby zrobić wszystko to, co lubisz ze swoim partnerem ;)

4. Joga poprawia dopływ krwi do miednicy

Wiele pozycji zwiększa przepływ krwi w miednicy - czyli dzieje się to samo co podczas podniecenia :) Warto?

 

Polecamy: Jak być szczęśliwą?

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 11 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj