Miłość & Seks

3 pytania, które mogą uratować waszą miłość

Poznaj je i ciesz się wspaniałą relacją

Aleksandra Hangel

01marca2016
3 pytania, które mogą uratować waszą miłość 3 pytania, które mogą uratować waszą miłość. fot. Thinkstock

Gdy poczujesz, że twoja relacja z partnerem osłabia się, wypróbuj nasze trzy proste pytania, które szybko pomogą przywrócić wam poczucie bliskości. Bardzo możliwe, że uratują one waszą miłość.

1. Co powinnam dokładniej zrozumieć?

Reklama

Zawsze warto postawić się na miejscu swojego partnera. Zrozumienie jego potrzeb jest kluczowe dla szczęśliwego związku. Pamiętaj jednak o tym, że nie najważniejsze jest co zrozumiesz, ale jak. Wsłuchaj się w konkretną potrzebę, W razie wątpliwości dopytaj swojego partnera o czym dokładnie mówi. Dzięki temu unikniecie nieporozumień.

2. Co powinniśmy zrobić, aby naprawić nasz związek?

Usiądźcie i wspólnie pomyślcie nad czym musicie pracować, co da wam obojgu satysfakcję. Znajdźcie kompromis. Spędzajcie ze sobą jak najwięcej czasu i mówcie sobie o swoich uczuciach. Zarezerwujcie sobie jeden dzień w tygodniu, który będzie tylko dla was i będzie wolny od popołudniowej pracy i zawalenia dokumentami. 

3. Co powinniśmy zrobić, aby utrzymać stan po naprawie?

Ten etap jest najtrudniejszy! O ile będziecie trzymać się wskazówek z drugiego punktu powinno pójść dużo łatwiej. Dodatkowo - dbajcie o siebie i róbcie sobie miłe gesty. Jeśli on wysłał ci bukiet ulubionych kwiatów, to ty zrób mu przyjemność i zarezerwuj stolik w jego ulubionej restauracji! Ponadto chodźcie na randki i róbcie te same rzeczy co na początku waszego związku, a na pewno wam się uda! :)

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 12 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj