Miłość & Seks

5 pozycji seksualnych, które wpłyną na twój wygląd

Dzięki nim połączysz przyjemne z pożytecznym

Zosia Nowak

30stycznia2016
5 pozycji seksualnych, które wpłyną na twój wygląd Niektóre pozycje dostarczą ci nie tylko przyjemności, ale i kondycji.

Jeśli twoje postanowienie noworoczne związane z wizytami na siłowni odeszło już dawno w zapomnienie, to mamy dla ciebie idealne rozwiązanie- jogę. Bez wątpienia są to chyba najbardziej seksowne ćwiczenia: koc, świece i przystojniak, który pomaga ci wykonać pozycję kobry- można chcieć czegoś więcej? Nie sądzę, szczególnie, że większość pozycji tak czy inaczej wygląda jak zaczerpnięte żywcem z kamasutry.

 

1. Pochylona pozycja na pieska

image

 

Trzeba przyznać, że wygląda jak międzynarodowy symbol pozycji "Weź mnie od tyłu". Zacznij od tradycyjnej pozycji, a następnie unieś biodra opierając ciężar ciała na dłoniach i stoach. Żeby umożliwić głębszą penetrację rozstaw nogi możliwie najszerzej. Plus jest też taki, że jeśli się zmęczysz możesz zawsze wrócić do pozycji klasycznej (w końcu zaczęłaś ćwiczyć jogę całkiem niedawno).

Bonus: mocne ramiona i mięśnie grzbietu.

 

2. Most jęków

Reklama

image

Jedna z łatwiejszych pozycji dla obojga. Połóż się na plecach, zegnij nogi w kolanach i opierając ciężar ciała na stopach (rozstawionych dość szeroko) unieś do góry biodra. W tej pozycji jego penis będzie dosięgał najbardziej unerwionych miejsc twojej pochwy. Możesz też dodatkowo zaciskać uda na jego biodrach, to powinno wzmocnić doznania.

Bonus: Wzmocnione mięśnie lędźwiowe i pośladki.

 

3. 50 odcieni vinyasy

image

Jeśli nadal nie jesteś przekonana, że joga jest w stanie dostarczyć ci niesamowitej, seksualnej przyjemności spróbuj tej pozycji: leżysz na plecach, nogi zgięte w kolanach, otwarte w pozycji motyla (stopy złączone podeszwami, kolana na zewnątrz). Pozwól partnerowi złapać cię w talii i zaspokoić cię w sposób, który uzna za słuszny. Ręce skrzyżuj nad głową i pozwól mu przejąć kontrolę- zobaczysz nowe doznania!

Bonus: rozluźnione biodra.

 

4. Pokojowy pług

image

Pozycja pługa będzie miała zbawienny wpływ na całe twoje ciało, szczególnie jeśli nieco ją podkręcisz. Połóż się na plecach, poproś swojego partnera, żeby ukląkł przy twojej głowie, tak, aby kolanami dotykał twoich ramion. Unieś nogi i do góry przełóż je wokół jego bioder, ułatwiając mu tym samym penetrację. Jeśli masz ochotę- zegnij nogi w kolanach oplatając tym samym twojego partnera. To doda pozycji pikanterii,

Bonus: zmniejszone napięcie w mięśniach grzbietu i karku.

 

5. Piorun miłości

image

W tej pozycji inicjatywa należy do faceta. Powinien uklęknąć, usiąść na swoich stopach i, odchylając się do tyłu, oprzeć się o podłoże. Wasze igraszki możecie zacząć od penetracji twojego biustu (nawilż piersi, następnie ściśnij je wokół jego penisa i rytmicznie nimi poruszaj), a następnie przejść do klasycznego stosunku. Dodatkowym plusem jest to, że będąc na górze masz możliwość kontrolowania głębokości penetracji.

Bonus: Mocne kostki i rozluśnione mięśnie czterogłowe ud.

 

źródło: cosmopolitan.co.au

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj