Miłość & Seks

Dlaczego on nie dzwoni?

Przegadaliście kilka godzin, jakbyście się znali od zawsze. Jest między wami chemia, więc... Dlaczego on nie dzwoni?

Agnieszka Gortatowicz

20czerwca2014
Dlaczego on nie dzwoni? "Dlaczego nie zadzwoniłeś"?
A więc... nieprawda, że on nie dzwoni, bo komórka wpadła mu do wanny. Nieprawda, że go onieśmielasz. Nieprawda, że nie chce trwałego związku. I że skoro poszliście do łóżka na pierwszej randce (jeśli poszliście), on uznał, że jesteś łatwa, więc nie chce cię znać. 
– Powody, które przychodzą ci do głowy nie są prawdziwe – uważa Matthew Hussey, trener od związków, autor książki "Facet idealny.”. 
 
Reklama

Co w takim razie jest prawdą?

Nie ma chemii między wami. Może ty czujesz iskrzenie, ale on, sorry, akurat nie.  
– Mężczyzna może dobrze czuć się w towarzystwie kobiety, ale nie pożądać jej – przekonuje Hussey. - Może uważać, że jesteś najmilszą osobą, jaką kiedykolwiek poznał, lecz jeśli zabraknie seksualnej energii, która bierze się z droczenia, flirtowania i stawiania wyzwań, początkowy pociąg fizyczny znika. Podobasz mu się, ale nic poza tym. 
 

Co teraz?

Na następnej randce (jeśli do niej dojdzie) możesz spróbować wykreować tę chemię. Kobiecym strojem, flirtem, erotyczną aluzją czy żartem, ale... licz się z tym, że może się nie udać. Bo trudno wyczuć, od czego zależy owa chemia. Naukowcy mówią o feromonach albo o odmiennym DNA. Biolodzy o proporcjach biodra : talia. Psychologowie o potrzebach, które facet ma i czuje, że mogłabyś je spełnić. Astrologowie... no właśnie. Każdy ma inną opinię na ten temat. I nie ma co tracić energii na rozmyślania. 
Facet nie czuje chemii? Daj sobie z nim spokój. I daj sobie szansę na poznanie takiego, który czuje. Naukowcy, psychologowie, biolodzy, astrologowie, ale przede wszystkim statystyki mówią, że w końcu go znajdziesz. Trzymam kciuki. 
 
 
fot. Beyoncé "Why don't you love me" (screen z YouTube)

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj