Miłość & Seks

Wyrusz z Cosmo na sekswakacje do Los Angeles!

Rozpoczynamy cykl seksualnych podróży dookoła świata! Co powiesz na low budget i all inclusive w jednym? We własnym domu. Z własnym facetem. W drogę!

Agnieszka Gortatowicz

18czerwca2014
Wyrusz z Cosmo na sekswakacje do Los Angeles! "Może ja też się zmieszczę"?

Los Angeles

Reklama

Są takie dmuchane fotele, na których bohaterowie hollywoodzkich filmów pływają sobie w prywatnych basenach, popijając drinki z palemką. I na tych fotelach – w zależności od filmu omawiają przez telefon komórkowy milionowe kontrakty albo zostają ofiarami morderstwa. Ani jednego, ani drugiego nie polecamy, ale seks na takim fotelu może was przyjemnie rozkołysać.

Jeśli o prywatnym basenie nadal tylko marzysz, skorzystaj z opcji domowej. Fotel możesz ustawić w salonie. Poproś faceta, by usiadł na nim. Ty – jemu na kolanach. Patrząc mu w oczy. Opleć go nogami, albo ugnij je w kolanach i postaw stopy na podłokietnikach fotela. Możecie kochać się klasycznie – na siedząco, przytulając do siebie (wersja polecana, gdy dryfujecie w basenie), ale możesz też odchylić się i oprzeć dłonie o podłogę. Gdy twoja głowa znajdzie się niżej, zmiana ciśnienia spowoduje intensywniejszy orgazm.

A kiedy już odlecisz (i wrócisz), wyślij swojego mężczyznę, by przygotował drinki z palemką.

 

fot. Thinkstock

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj