Miłość & Seks

10 sygnałów, że chodzi mu tylko o seks

Ty sobie wyobrażasz wspólne życie, a on nawet nie przedstawił cię kumplom. Sprawdź, czy nie robisz sobie niepotrzebnych nadziei, a jemu chodzi tylko o jedno.

Marysia Widawska

05czerwca2014
10 sygnałów, że chodzi mu tylko o seks "Cholera... zostawiłem włączone żelazko!"

1. Pisze do ciebie jedynie w nocy

Wszystkie erotyczne telefony dzwonią nocą. O tej porze ludzie raczej nie spotykają się na kawę i ciastko.

2. Nie jest zadowolony, kiedy zapraszasz go na film i... oglądacie film

Jeżeli jest wielkim fanem kina, jakoś przeżyje fakt, że naprawdę zaprosiłaś go na film. Ale jeśli po kolejnej próbie głaskania cię powyżej uda, jego dłoń zostanie odtrącona, a on poczuje się zmęczony... Masz jasność po co przyszedł.

3. Nigdy nie poznałaś jego znajomych

Albo jest jeszcze gorzej i nie wiesz nawet jak ma na nazwisko. Jeśli facet nie chce poznać cię ze swoimi znajomymi, to nie dlatego, że boi się, że jego kumple mu ciebie odbiją. Po prostu nie chce cię w swoim świecie (co innego w łóżku). Bolesne, ale prawdziwe.

Reklama

4. Nie chce zostawać na noc

Ledwo skończyliście uprawiać seks, a on już zakłada buty. Kiedy pytasz, czy zostanie, okazuje się, że: "rano ma coś do załatwienia", "nie wyśpi się na twoim materacu", "musi wyjść z psem"...

5. Zawsze sprawdza, czy nic nie zostawiłaś

Kredka do oczu wpadła pod łóżko? Prawie umarł z wysiłku, ale ją wyciągnął. Grzebień w łazience? Przyniósł, żebyś przypadkiem nie zapomniała. I nie miała pretekstu, żeby wracać.

6. Nigdy nie byliście na randce

Spotykacie się tylko u niego, albo u ciebie.

7. Nie interesują go twoje problemy

Chętnie ( i szybko) odpisuje na erotyczną zaczepkę, ale jeśli piszesz, że masz kiepski dzień w pracy, nie ma na to czasu. On nie ma zamiaru być twoim facetem i cię pocieszać.

8. Zawsze dąży do seksu

Prześledź uważnie całą waszą znajomość. Jeśli w waszej historii nie było dnia bez seksu, masz pewność, po co się spotykacie.

9. Jedyny prezent jaki od niego dostałaś był erotycznym gadżetem

"Mam dla ciebie niespodziankę!" I wyjmuje lubrykant. Pozwolisz, że nie skomentuję.

10. Zauważa tylko twój wygląd

Nigdy nie powie, że wyglądasz "cudownie". Zawsze mówi: "Jesteś taka piękna, że ledwo się powstrzymuję, żeby nie porwać na tobie tej sukienki".

 

 

fot. Thinkstock

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj