Miłość & Seks

Mamy ćwiczenie, które pomoże ci odmienić twoje ciało

Efekty są oszałamiające!

Kasia Lackowska

21września2015
Mamy ćwiczenie, które pomoże ci odmienić twoje ciało Kaley wygląda oszałamiająco/ fot. Shape

Kaley Cuoco opowiedziała w październikowym wydaniu magazynu Shape o swoich treningach. Przyznała, że cieżko pracowała, żeby przygotować się do sesji okładkowej, ale opłaciło się. Aktorka ma na sobie majtki, niezapiętą koszulę i biżuterię. Włosy ma rozwiane i wygląda... Zjawiskowo.

W magazynie możemy przeczytać, że Kayley zaczęła walczyć o nową sylwetkę, ale uświadomiła się, że to, co działało u jej przyjaciółek nie koniecznie musi sprawdzić się u niej. Sama przyznała, że wręcz modliła się, żeby ćwiczenia, całkiem zabawne, pomogły jej osiągnąć idealną sylwetkę.

Reklama

"Uwielbiam mieć wyćwiczone, umięśnione ciało. Według mnie to seksowne i piękne. Swoje zawdzięczam jodze." powiedziała w wywiadzie dodając, że chodzi na treningi 5 razy w tygodniu.

 

 

 

Ale medytacja i Savasana to nie wszystko dla Kaley. Jej zajęcia jogi łączą w sobie elementy medytacji i wyciszenia z treningiem cardio.

"Chodzę do miejsca zwanego CorePower Joga", wyjawiła. "Jednego dnia idę na zajęcia, podczas których spalam mnóstwo kalorii. A innego biorę udział w zajęciach jogi Sculpt, gdzie podczas wykonywania poszczególnych figur podnoszę ciężary. Zajęcia sculpt obejmują 20 sekund wspinaczki lub pajacyków między poszczególnymi pozycjami, więc mogę uznać, że mam też trening cardio."

Cóż, przepraszam, ale właśnie wzięłam matę i pracuję nad moją pozycją drzewa. 

 

źródło: cosmopolitan.co.uk

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 15 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj