Miłość & Seks

Nigdy nie miałaś orgazmu?

Nie masz orgazmu i czujesz się sfrustrowana, że coś cię w życiu omija? Spokojnie. Cosmo ma sprawdzone sposoby jak nauczyć się osiągać seksualne szczyty :).

30maja2014
Nigdy nie miałaś orgazmu? Kultowa scena z "Kiedy Harry poznał Sally". Chociaż to udawany orgazm.

Niestety, żadna z nas nie rodzi się z umiejętnością osiągania orgazmu, ale najprostszą metodą nauki jest masturbacja. Nawet jeśli już wiele razy próbowałaś i nie wyszło, nie denerwuj się - trening czyni mistrza :)

Reklama

Na początek spróbuj się zrelaksować i wprowadzić w miły nastrój. Polecamy długą, ciepłą kąpiel. W wannie zamknij oczy, wyrzuć z głowy wszystkie myśli o pracy, kolacji itd. i zacznij snuć namiętną fantazję erotyczną. Ręką dotykaj swoich piersi, a potem schodź coraz niżej aż do łechtaczki. Pieść ją delikatnie czubkiem palca, zataczając ósemki. Nie skupiaj się na osiągnięciu orgazmu, po prostu odpłyń do krainy erotycznej szczęśliwości. Wkrótce poczujesz jak twoja łechtaczka się napina i staje bardziej czuła na dotyk. A to krok w bardzo dobrym kierunku. Bądź delikatna i rób tak dalej.

Jeśli nie możesz się skoncentrować, ułatw sobie sprawę i obejrzyj film dla dorosłych.

Bądź cierpliwa i próbuj. Dzięki temu lepiej poznasz swoje ciało i dowiesz się, na które ruchy jest najbardziej czułe. Często "ćwicząc" zwiększasz swoje szanse na orgazm stulecia.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj