Miłość & Seks

Zostań mistrzynią SMS-ów

Myślisz, że do pisania SMS-ów wystarczy mieć smartfon i umieć pisać? Tak, ale jeśli chcesz być prawdziwą mistrzynią, wypróbuj nasze cosmotriki.

Marysia Widawska

14czerwca2014
Zostań mistrzynią SMS-ów "Pokaż, co napisał!"

SMS to nie wszystko

Rozumiemy, że zarywasz noce, rzucasz książki na bok, a odcinek ulubionego serialu oglądasz jednym okiem, bo jesteś zajęta pisaniem SMS-ów do tego superfaceta. Ale życie dzieje się też poza ekranem telefonu, pamiętasz? A pisanie to nie to samo, co prawdziwa randka.

Zajmij się czymś

Zabierasz telefon nawet do łazienki, bo "on może napisać"? Spokojnie, nie jesteś nienormalna, każda z nas przynajmniej raz popełniła ten błąd. Dlaczego błąd? Bo ciągle chodzisz z telefonem w ręku, co kilka sekund sprawdzasz, czy nie przegapiłaś SMS-a i... prawie wariujesz :) Zajmij się czymś. Pozbieraj ciuchy z krzesła i poukładaj w szafie (telefon zostaw na stoliku).

Daj sobie czas

Napisał, a ty NATYCHMIAST mu odpisujesz? Zaczekaj. Wiemy, że jest najseksowniejszym facetem świata, ale on nie musi wiedzieć, że cała się gotujesz, gdy przychodzi od niego wiadomość. Niech myśli, że jesteś czymś zajęta, albo... że ma konkurencję ;).

Reklama

Zrób pierwszy krok

Nie bój się napisać pierwsza, nawet jeśli to twoja wiadomość była ostatnią (ale jeśli 20 ostatnich wiadomości było twoich, lepiej napisz... do psychologa).

Bądź niegrzeczna

Napisz coś ryzykownego, ale zabawnego, w stylu: "Jak twój penis?" i natychmiast wyślij sprostowanie: "TENIS! Chodziło mi o tenisa :)". Możesz być pewna, że taka freudowska pomyłka nie zostanie bez odpowiedzi.

Daj sobie spokój

Jeśli  on nie odzywa się już ponad tydzień. Jego starta. Nie pisz mu, jak bardzo go nienawidzisz i że zniszczysz mu życie. Szkoda twojej energii, którą można wykorzystać na innego przystojniaka... w realu.

Bądź fair

Chyba nie chciałabyś, żeby facet rzucił cię przez SMS? Sama też tego nie rób.

Nie bądź infantylna

NIe PIsZ TaK aNI WIELKIMI LITERAMI, ani nie wrzucaj wszędzie emotikonek :) , ok? :)

Baw się

Nie wpadaj ze skrajności w skrajność. Uśmiechnięte buźki są fajne, tak samo jak zabawne obrazki. Będzie mu miło kiedy wyślesz mu coś, co wywoła uśmiech na jego twarzy.

 

 

fot. Thinkstock

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj