Miłość & Seks

To miejsce to numer jeden. Właśnie tu powinnaś zawsze całować swojego partnera

Jest takie miejsce na męskim ciele, którego nigdy nie powinnaś omijać. Jemu zagwarantuje wiele przyjemności, a tobie - sporo zabawy. Jeżeli jeszcze tego nie próbowałaś, nie czekaj dłużej.

17czerwca2019
To miejsce to numer jeden. Właśnie tu powinnaś zawsze całować swojego partnera fot. Getty Images

Jeżeli kiedykolwiek wahałaś się, w które miejsce powinnaś pocałować swojego ukochanego, nie będziesz już miała żadnych wątpliwości. Na jego ciele jest jedno, bardzo ważne miejsce, którego nigdy nie powinnaś omijać - to są jego sutki.

 Męskie sutki są bardzo wrażliwe. Tak samo jak u kobiet, są strefą erogenną. Co ciekawe, u mężczyzn mogą być jeszcze bardziej wrażliwe niż u ciebie, ponieważ są znacznie rzadziej pieszczone. Jak podaje US National Institutes of Health, aż 52% badanych mężczyzn przyznało, że stymulacja sutków zwiększyła ich doznania seksualne.

- U mężyczyzn sutki nie pełnią żadnej roli poza tym, że są strefą erogenną. Jednak musimy pamiętać, że każdy jest inny i to co sprawia przyjemność dla innych, dla drugich może być być irytujące lub ich łaskotać - twierdzi seksuolog, Carlos Cavazos. - Dla wielu mężczyzn pieszczenie sutków może być niezbędnym elementem do osiągnięcia orgazmu. Jeżeli nie wiesz jak je pieścić, spróbuj się oprzeć na partnerze i najpierw dotykaj jego klatki piersiowej, omijając okolicę sutków. Przesuń dłonie z ramion aż do dolnych żeber, zahaczając palcami o sutki. Powtórz ten ruch kilka razy i obserwuj, czy to się podoba twojemu partnerowi. Zanim je zaczniesz całować, możesz spróbować je delikatnie podszczypywać. 

Reklama

Coltrane Lord, ekspertka od seksu i intymności oraz autorka projektu "The Kinky Vanilla Love: The Sexy Soulful Journey from Betrayal to Bliss" poleca różnego rodzaju gadżety - od kostek lodu po piórka. Jej zadniem dobrze jest mieć przy łóżku piękne pudełko, w którym schowamy przedmioty, które pomogą nam w zabawie. Jeżeli nie mamy nic pod ręką, poleca spróbować delikatnego podgryzania sutków. 

fot. Getty Images

Czuła strefa erogenna - męskie sutki 

Natomiast doktor Jen Gunsaullus, trener seksu, uważa, że nie istnieje jeden przepis na udane pieszczoty sutków. Podkreśla, że każdy człowiek jest inny i nie powinniśmy się zdziwić, że dla kogoś jedynie delikatne dotykanie może okazać się bardziej podniecające niż najbardziej wyrafinowane pocałunki i szczypanie. Nie wszystkie sutki są tak samo wrażliwe, dlatego powinniśmy próbować i sprawdzać, co działa na naszego partnera.

- Zacznij od lekkiego lizania języka i pieszczenia palcami. Zapytaj swojego mężczyznę, czy chce więcej. Jeśli tak, możesz przejść do lekkiego gryzienia i drapania. Kiedy chce więcej, pieść go bardziej intensywnie i gryź. Jeśli lubi naprawdę zaszaleć, możesz użyć zacisków sutkowych lub nawet zabawić się gorącym woskiem. Ale upewnij się, że jemu się to podoba, zanim zrobisz krok do przodu - radzi dr Jenni Skyler, certyfikowany terapeuta seksu serwisu  AdamEve.com.

 Jeżeli jeszcze się wahasz, czy warto wprowadzić pieszczoty sutków do regularnej zabawy, przypomnij sobie, ile razy chciałaś, żeby partner dotykał i całował twoje. To było przyjemne, prawda? Więc będzie też dla twojego ukochanego. 

fot. Getty Images

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj