Miłość & Seks

Faceci zdradzają, jakie najseksowniejsze rzeczy usłyszeli od kobiet w łóżku

Co powinniśmy mówić w trakcie seksu? W sypialni nie powinno być cicho, więc może czas mówić rzeczy, które podniosą temperaturę związku?

14czerwca2019
Faceci zdradzają, jakie najseksowniejsze rzeczy usłyszeli od kobiet w łóżku fot. Getty Images

Mówienie pikantnych rzeczy w sypialni wcale nie jest takie proste. Ok, możemy się wzorować na komediach romantycznych (albo nawet filmach dla dorosłych), ale to wcale nie obniża poziomu stresu.

Są osoby, które wręcz paraliżuje strach przed reakcją drugiej osoby. Łatwo powiedzieć, ale naprawdę nie ma się czego obawiać. Przecież jeżeli my lubimy słuchać namiętnych szeptów to z pewnością ta druga strona też na to czeka. 

Co mówić w trakcie seksu?

Reklama

Mamy dla ciebie dobrą wiadomość - naprawdę trudno jest powiedzieć coś niestosownego lub głupiego w trakcie seksu. Jeżeli teraz wydaje ci się, że wszystko co chciałabyś wyszeptać jest dziwne i krępujące, to pomyśl o tym, że w momencie namiętności druga strona właśnie liczy na nieco niegrzeczne teksty. I z pewnością nie będzie cię oceniać. W końcu szczerze jej powiesz, co cię podnieca, co sprawia, że teraz czujesz się dobrze, a nawet, dlaczego jest najlepszym kochankiem na świecie. 

Najgorszą rzeczą, która może się wydarzyć w trakcie szeptania sobie czułych rzeczy jest wybuch śmiechu. Ale to, że ktoś się śmieje, nie znaczy, że się śmieje z nas. Przecież równie dobrze może być po prostu zaskoczony, jeżeli dotychczas nie rozmawialiśmy w łóżku. W takiej sytuacji też powinniśmy się uśmiechnąć i pocałować naszego ukochanego. I za jakiś czas znowu mu powiedzieć coś naprawdę pikantnego. 

fot. Getty Images

Mężczyźni mówią, co ich kręci najbardziej

Zapytałyśmy kilku mężczyzn, jakie najlepsze teksty usłyszeli od swoich kobiet. I wiesz co? Wcale nie były bardzo wymyślne, ani poetyckie. To były najnormalniejsze słowa na świecie! Jeden z nich powiedział, że jego partnerka szeptała mu do ucha, jak bardzo lubi być niegrzeczna. Drugi z kolei stwierdził, że najbardziej seksowną rzeczą w łóżku jest to, że jego ukochana się nim po prostu interesuje i pyta co, czy to co robi, sprawia mu przyjemność. 

W zestawieniu znalazła się też prośba kobiety, która powiedziała, że ma ochotę na to, żeby mężczyzna wziął ją od tyłu. Ogólnie - mówienie to, na co mamy ochotę, zawsze jest postrzegane przez drugą stronę jako coś niesamowicie seksownego. Mężczyźni chcą też słyszeć, że są naprawdę dobrymi kochankami i fakt, że nie sądziliśmy, że zafundują nam tak długi i namiętny seks, naprawdę nas zaskoczył. 

Mówienie pikantnych rzeczy w łóżku możemy zacząć jeszcze kiedy nie jesteśmy w łóżku. Wystarczy, że powiemy naszemu ukochanemu, żeby przyszedł po nas, ponieważ mamy na niego ochotę. 

fot. Getty Images

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj