Miłość & Seks

Jak mieć orgazm sutkowy?

W czasach kiedy mamy obsesję na punkcie tego, żeby za każdym razem osiągnąć orgazm pochwowy, często zapominamy że są jeszcze inne formy pobudzenia…

Katarzyna Lemanowicz

04czerwca2019
Jak mieć orgazm sutkowy? fot. istock.com

Sutki to jedna z głównych stref erogennych naszego, kobiecego ciała. I to na nich tkwi potencjał by uwolnić potężną dawkę przyjemności.

Czym jest orgazm sutkowy?

Reklama

Jak podaje dla womenshealthmag.com, dr Janet Brito, seksuolog i psycholog kliniczny, orgazm sutków to przyjemne uwolnienie pobudzenia seksualnego. To skoncentrowanie na stymulacji brodawek sutkowych, a nie bezpośrednim pobudzeniem łechtaczki czy pochwy. Stymulując sutki i ich otoczenie, możesz sama lub za pomocą partnera doprowadzić się do równie niezwykłej rozkoszy jak w przypadku orgazmu narządów płciowych.

fot. istock.com

Jak doprowadzić do orgazmu sutkowego?

To zależy… Przede wszystkim od preferencji, odczucia i chęci. Niektóre kobiety mają zbyt wrażliwe piersi, czy najzwyczajniej w świecie nie kręci je taka forma podniecenia. Stymulację sutków należy przeprowadzić bardzo umiejętnie. Jeśli twój partner chciałby doprowadzić cię do rozkoszy właśnie w ten sposób pokieruj nim i powiedz co lubisz najbardziej. Czy delikatny masaż, a może bardziej zdecydowane ruchy. Jeśli macie ochotę eksperymentujcie, szczypanie, ściskanie, podgryzanie – to wszystko wchodzi w grę – pod warunkiem, że ty tego chcesz. Wsłuchaj się w swoje ciało i skup się na osiągnięciu przyjemności.

Jeśli dłonie, czy język nie są w stanie doprowadzić cie do orgazmu sutkowego, możesz wypróbować niektóre zabawki erotyczne. Pomocny może okazać się wibrator, zaciski, pióra czy przyssawki na brodawki.

Orgazm sutkowy to także alternatywa dla pieszczot w trakcie miesiączki. Nie bój się eksperymentować, dajcie sobie czas i odkryjcie to co dla waszego życia erotycznego jest najlepsze.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj