Miłość & Seks

Faceci narzekają na tę jedną rzecz. O czym kobiety zapominają podczas seksu?

Domyślacie się o co chodzi?

23maja2019
Faceci narzekają na tę jedną rzecz. O czym kobiety zapominają podczas seksu? fot. istock.com

O czym kobiety zapominają podczas seksu?

Reklama

Amerykańskie Cosmo zapytało mężczyzn o seks z kobietami. Okazało się, że duża grupa facetów narzekało na jedną i tę samą rzecz. Mianowicie kobiety często zapominają o istnieniu... jąder. Podczas seksu oralnego, jądra odgrywają bardzo ważną rolę, „Każdy jest inny, ale ogólnie każdy dotyk, który nie sprawia bólu moim jajkom, jest doceniany. Kobiety mają tendencję do ignorowania „klejnotów rodzinnych”. A przecież tam znajduje się sfera erogenna. Lekkie łaskotanie, pieszczoty, delikatny ucisk ... a czasem nawet ich przytrzymanie działa cuda. Sięgnij po nie i po prostu przykryj je dłonią i podnieś trochę. Zobacz, jak reagują. Jak zawsze... kluczem jest komunikacja. Zapytaj ich, co im się podoba...”, mówi jeden z rozmówców Cosmo. 

Inny zauważa, „Nie używałbym tego wątku jako czegoś innego niż rzecz, którą można, a nawet należy wypróbować w łóżku. Każdy facet jest inny, każdego jądra są inne. Na przykład mój prawy orzech jest o wiele bardziej wrażliwy niż mój lewy. Mocniejszy nacisk niż trzymanie go będzie nieprzyjemne lub nawet bolesne. Po prostu spróbuj kilku rzeczy i sprawdź, co jak działa na twojego mężczyznę, ale gwarantuję, że to rozkręci każdego!”.

Jak bawić się jądrami faceta?

Przepytani mężczyźni zwracali szczególną uwagę na jądra. Ale czy rzeczywiście my – kobiety – zapominamy o ich istnieniu tak często? Niech teraz każda zrobi sobie rachunek sumienia i przy następnej okazji niech zaskoczy swojego partnera! Według ankietowanych, na mężczyzn działa lekki dotyk jąder, podtrzymywanie ich i lekkie masowanie podczas seksu oralnego, lizanie, a nawet dmuchanie. Należy jednak pamiętać, że jądra są bardzo delikatne – musimy się też tak z nimi obchodzić!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj