Miłość & Seks

7 porad jak rozmawiać (świntuszyć) w łóżku

Opanuj z nami sztukę przekomarzania się podczas seksu

Katarzyna Lemanowicz

07maja2019
7 porad jak rozmawiać (świntuszyć) w łóżku fot. istock.com

Z jednej strony chciałabyś poświntuszyć ze swoim partnerem podczas seksu, a z drugiej strony ogarnia cię panika…? Nie jesteś sama. Zwyczajnie w świecie, DIRTY TALKS trzeba się nauczyć, przełamać swój strach i praktykować. Ale co najważniejsze, mieć poczucie, że ze swoim partnerem chcecie „tego” i ufacie sobie w 100%.

Reklama

Brak komfortu i zrozumienia w związku nie sprzyja świntuszeniu. Dlatego najpierw porozmawiaj ze swoim partnerem i ustal wspólny front.

Pamiętasz, jak w jednym z odcinków Seksu w Wielkim Mieście, Charlotte spotykała się z facetem, i w trakcie seksu, kiedy on dochodził, wykrzykiwał w jej stronę zbereźne i wulgarne teksty? Ona była zdekoncentrowana, a on po wszystkim zapomniał co mówił. Każdy seks kończył się tak samo, i za każdym razem Charlotte czuła się… źle. Finał był taki, że Charlotte czym prędzej wyrzuciła tego mężczyznę ze swojego życia. 

Dlatego, żeby nie dopuścić do sytuacji, w której ty albo twój partner będziecie się czuć niezręcznie, skorzystaj z naszych podpowiedzi i przewodnika: jak świntuszyć i być boginią seksu.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj