Miłość & Seks

11 Rad, które mogliby ci dać twoi kumple

Spytaliśmy znajomych, jakich rad udzieliliby swoim koleżankom w kwestii randek. Ich odpowiedzi mogą być dla ciebie szokująco… pomocne.

Katarzyna Lemanowicz

03maja2019
11 Rad, które mogliby ci dać twoi kumple fot. istock.com

Myślisz, że twoi przyjaciele mówią ci wszystko prosto z mostu? W końcu od tego są przyjaciółmi. I od tego są mężczyznami, żeby nie słodzić, tylko informować, jak sprawy stoją. Na przykład – jakie masz szanse u tego przystojniaka z siłowni. I czy dobrze ci w tych dżinsach, które zakładasz na randkę. Cóż – generalnie mężczyźni mówią, co myślą. Ale jeśli facet cię lubi, nie chce, żebyś cierpiała. A jeszcze bardziej nie chce, żebyś (przy nim!) płakała. Dlatego nie zawsze mówi wszystko. Tobie. Ale nam – owszem. Zajrzyj do męskiego mózgu i przeczytaj, jakich rad faceci udzieliliby swoim kumpelkom, gdyby tylko mieli odwagę.

11 porad - jak wyczarować idealną randkę

#1 Nie zamawiaj najdroższej pozycji z karty na randce. Ani nawet tej drugiej w kolejności – nawet jeśli sama za nią płacisz. Facet może pomyśleć, że gracie w innej lidze finansowej i nie stać go na ciebie”.

Reklama

#2 „Świetnie, że zrobiłaś sobie mapę marzeń, ale... zdejmij ją, proszę, z tablicy korkowej, gdy zapraszasz potencjalnego chłopaka. Jak zobaczy tę szóstkę dzieci w sekcji „rodzina” może się troszeczkę wystraszyć”.

#3 Częściej się uśmiechaj. Czasem sprawiasz wrażenie nieprzystępnej i to może odstraszać mężczyzn”.

#4 Kiedy udajesz, że interesujesz się tym samym, co facet... szybko wychodzi to na jaw. Już lepiej, żebyś wprost powiedziała, że tenis to nie twoja bajka a nie ściemniasz, że wiesz, czym się różni debel od miksta”.

#5 „Nie włączaj płyty Michaela Bublé’a na pierwszą wspólną kolację przy świecach”.

#6 „Nigdy nie rób tego na pierwszej randce. Nie, nie chodzi o seks. Chodzi o wspólne selfie. Jeśli chodzi o seks, to... nie ma reguł, znam pary, które żyły długo i szczęśliwie razem, mimo że zrobili to na randce nr 1”

#7 „Ironiczne uwagi na swój własny temat? Nie, to nie jest dowód na to, że jesteś inteligentna i masz do siebie dystans. To dowód na to, że nie za bardzo lubisz siebie. A skoro ty nie lubisz siebie, nie licz na to, że facet cię polubi. Zadbaj o automarketing”

#8 Zanim wyjdziesz z domu na randkę, przejrzyj zawartość swojej torebki. Otwierasz ją potem przy facecie, żeby sięgnąć po bilet miesięczny albo kasę, a tam wyłania się... lek na grzybicę stóp, słoik odżywki białkowej dla pakerów, czternaście opakowań Kinder Bueno... Sorry, może się zdarzyć, że facet wyciągnie pochopne wnioski na pierwszej randce i już nigdy się z tobą nie umówi. Nie pomogą wytłumaczenia, że odżywkę dla pakerów kupiłaś dla brata”.

#9 „Dobrze wiem, że są takie dni w korpo, które potrafią ci zepsuć humor na cały dzień, ale jeśli na randce mówisz tylko i wyłącznie o swojej podłej szefowej, to... zepsujesz humor facetowi. A jeśli to początek znajomości... on może stwierdzić, że nie chce być z kobietą, która psuje mu humor”.

#10 „Jeśli facet zaprasza cię na wspólny trening CrossFit, to... nie traktuj tego jako randki. My też jesteśmy próżni. Jeśli nie przeszkadza mu, że widzisz jak się poci i sapie, to albo traktuje cię jak kumpelkę, albo jesteście już parą z długim stażem”.

#11 „Ja wiem, że trzeba pracować nad związkiem. Ty też o tym wiesz. I twój facet także. Ale kiedy non stop wymyślasz dla was nowe atrakcje, to... on czuje się zmęczony. Wiem, bo mi mówił. Czasami chciałby po prostu z tobą pomieszkać, a nie planować wycieczki do Paryża, randki w wesołym miasteczku czy czytania sobie na głos „Pięćdziesięciu twarzy Greya”.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj