Miłość & Seks

To jest największy seks sekret jaki kryją mężczyźni

Czy mężczyźni chętnie dzielą się swoimi seks – tajemnicami?

Katarzyna Lemanowicz

03kwietnia2019
To jest największy seks sekret jaki kryją mężczyźni fot. istock.com

Szczerość w związku to podstawa, zgadzasz się? Razem z partnerem powinniśmy wiedzieć o sobie wszystko, co lubimy, czego nie, co jest naszym najskrytszym pragnieniem, o czym marzymy. A jaka jest rzeczywistość? Często ukrywamy to co tak głęboko w nas „siedzi”. Bo się wstydzimy, bo nie chcemy żeby ta druga, ukochana osoba patrzyła na nas "jakoś tak dziwnie", już nie mówiąc o zmianie postrzegania i wycofania się z relacji.

Kluczem udanego związku jest takie dobranie się osób, które będą w stanie rozmawiać ze sobą o wszystkim. Gdzie słowo „wstyd” praktycznie nie istnieje.

SEKS

Reklama

Kluczem udanego związku jest rewelacyjne życie seksualne. Zgodzisz się z nami? A jak osiągnąć to rewelacyjne życie seksualne?

Wystarczy dograć się, dotrzeć ;), czerpać radość z obcowania, z cielesnego kontaktu z ukochanym/ukochaną. Ale przede wszystkim, osoby będące w związku powinny wiedzieć co ich kręci, co podnieca, a co jest dla nich niemożliwe do zrealizowania. Porozumienie i wspólny front przede wszystkim. Żadnych tajemnic! Tak wiemy jest to trudne, ale konieczne do pełni szczęścia!

Zauważ, jeśli nie powiesz partnerowi co tak naprawdę lubisz w seksie, co jest dla ciebie najważniejsze, to skąd on ma wiedzieć jak cię zadowolić, jak doprowadzić do orgazmu?

FANTAZJE SEKSUALNE MĘŻCZYZN

Okazuje się, że to mężczyźni najczęściej ukrywają tajemnice, fantazje seksualne przed partnerką.

Na podstawie ankiety przeprowadzonej w Stanach Zjednoczonych, przez portal (Superdrug) zajmujący się usługami telemedycznymi, ponad 45% ankietowanych mężczyzn przyznało, że nie są całkowicie szczerzy jeśli chodzi o swoje fantazje seksualne.

O dziwo i wbrew stereotypom, w tym samym badaniu, to kobiety potwierdzały że owszem, informują swojego partnera o swoich fantazjach seksualnych. A 41% z nich wskazywało wiedzę na temat fantazji erotycznych jako podstawę udanego związku.

Zapamiętaj! Dzielenie się tajemnicami przenosi związek na wyższy stopień, dodaje pikanterii, zwiększa zaufanie i w ostateczności prowadzi do satysfakcjonującego życia seksualnego. Fantazje seksualne są jak najbardziej normalne! To zdrowy odruch.

To jak, powiesz, zupełnie szczerze dzisiaj swojemu mężczyźnie o swoich fantazjach?

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj