Miłość & Seks

Tych kilka superprzytulnych pozycji obudzi wasze zmysły

Co to jest COSMO (CUDDLE) SUTRA?

02kwietnia2019
Tych kilka superprzytulnych pozycji obudzi wasze zmysły fot. istock.com

Przytulanie kojarzy ci się z leniwym niedzielnym rytuałem na sofie lub z chwilami tuż po seksie? A jednak czułe objęcia zapewniają nam dużo więcej. Badania wskazują, że przytulanie to prawdziwy booster dla wspólnej więzi. Te czułości zapewniają także lepsze samopoczucie, które pozostanie z nami dłuuugo po opuszczeniu łóżka. Jak urozmaicić „przytulasowy” rytuał? Wypróbuj tych sześć pozycji z naszej COSMOSutry...

IDEALNE PRZYLEGANIE

Niech twój partner wygodnie usiądzie na sofi e z rozstawionymi nogami. Połóż się pomiędzy nimi, wygodnie opierając głowę na jego torsie. Zapadnij się w jego objęcia. Możecie rozmawiać lub oglądać ulubiony serial, ale nie musicie ;).

JEDNO NA DRUGIM

Jeśli twój partner jest od ciebie wyższy, połóż się na nim . Oprzyj głowę na jego klatce piersiowej . Wyrównajcie oddechy – może nabierzecie apetytu na więcej… Yummy!

Reklama

JESTEŚ MÓJ!

Połóż się na boku twarzą do leżącego na plecach partnera. Obejmij jego klatkę, niech on otuli cię swoim ramieniem. Dłonią drugiej ręki delikatnie masuj mu głowę. Jesteś cała dla niego, tak jak on dla ciebie.

SŁODKIE LENISTWO

Podczas serialowego maratonu na sofi e dostarczcie sobie też innego dreszczyku emocji. Leżąc z partnerem „na łyżeczkę”, niech on oprze głowę na ręku tuż nad tobą. Nie zapomnij o #cozy wystroju (mam na myśli poduszki, a nie rozsypany wszędzie popcorn). Happy end gwarantowany!

#COALAGIRL

Ostrzeżenie: Poziom cukru przekroczony o 100%! Jak osiągnąć ten stan słodkiej rozkoszy? W pozycji leżącej przylgnij do pleców swojego partnera. Wtul się mocno w swoją drugą połowę jak koala obejmujący bambus. Owiń ramionami jego ciało, nogę połóż wysoko na jego biodrze.

CO TWOJA ULUBIONA POZYCJA PRZYTULANIA MÓWI O TOBIE

NA ŁYŻECZKĘ Kiedy to ty częściej jesteś „dużą łyżką”, oznacza, że lubisz dawać poczucie bezpieczeństwa i emanujesz ochronną energią. Jeśli jesteś „małą łyżeczką”, masz potrzebę poczucia bezpieczeństwa.

TWARZĄ W TWARZ Ta pozycja pokazuje najwyższy poziom intymności i szczerości pomiędzy partnerami.

PRZEPLATANIE SIĘ CIAŁ Pragniecie stopić się w jedno ciało. Jest między wami potężna energia.

LEŻENIE NA KLATCE PARTNERA Chcesz polegać na drugiej osobie i czuć się bezpiecznie. Jeśli głowa twojego partnera znajduje się na twojej klatce piersiowej, jesteś w „pozycji królewskiej”, która pokazuje twoją siłę w związku .

ODWRÓCENI OD SIEBIE, ALE NADAL BLISKO Potrzebujesz swojej przestrzeni, ale i tak jest między wami wielka bliskość.

DOTYK MÓWI, że jesteś tu i teraz dla swojego partnera.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj