Miłość & Seks

23 nieziemskie seks triki

GRA WSTĘPNA - To kompilacja nowych i ponadczasowych klasyków

Anna Majcher

10marca2019
23 nieziemskie seks triki fot. istock.com

Gorąca gra wstępna

1 Podczas kolejnej imprezy zadbaj o stuprocentową uwagę swojego mężczyzny. Jak? Gdy wejdziecie, powiedz: „Mam nadzieję, że nikt nie zauważy braku mojej bielizny”. Zje cię oczami z pożądania w ciągu sekundy.

2 Wypróbuj tę poranną zagrywkę - delikatnie przejedź paznokciami po wewnętrznej stronie jego ud aż po bokserki. I przywitaj... wschód słońca.

3 Gdy siedzicie w barze, otrzyj się biustem o jego plecy w drodze do łazienki lub dotknij uda, gdy nachylisz się w jego stronę. Dobrze wie, że nie robisz tego niechcący...

4 (Nie)grzeczne narzędzia - Która z was wiedziała, że zawartość kosmetyczki może sprawić tyle przyjemności...

5 Perfumy - przed seksem zawsze używaj tych samych perfum. Zapach rozbudzi w nim wspomnienia przygód z ostatniej randki i nastroi na kolejne.

6 Pędzelek - przywiąż go do łóżka i połaskocz pędzlem do pudru, który pobudzi receptory skórne i sprawi, że będzie prosił o więcej.

Reklama

7 Czerwona szminka - nałóż warstwę pomadki na usta i całuj jego skórę. Ślady stworzą mapę przypominającą o twoich podbojach.

8 Spinka do włosów - idź do łóżka z włosami spiętymi w koka jedną wsuwką. Gdy usiądziesz na nim, rozpuść je jednym seksownym ruchem.

9 Rozbieraj go powoli i całuj każdy centymetr ciała, który pojawi się na horyzoncie.

10 Poprowadź jego palcami po swoich piersiach tak, by najpierw rysował wokół nich duże koła, po czym powoli zawężał się tylko do sutków.

11 Opóźniaj danie główne - zaserwuj mu pieszczoty twarzy i szyi, a następnie przejdź do degustacji jego ust, liżąc i zasysając dolną wargę.

12 Załóż parę niedrogich kabaretek, które pozwolisz mu z siebie zerwać. Zębami.

13 Podskubuj krawędź jego ucha, po czym niech zwinięty w trąbkę język odwiedzi centralną część małżowiny usznej partnera. Uczucie ciepła i wilgoci jest szokująco podniecające.

14 Gdy stojąc nago przytuli cię od tyłu, przejdź od razu do rzeczy i poproś go, by zajął się twoją muszelką.

15 Kiedy włoży w ciebie palec, dołóż też swój. #Pracazbiorowa

16 Na przemian zasysaj jego sutki i delikatnie na nie dmuchaj. Zabawa w ciepło i zimno bardzo go podnieci.

17 Niewinnie gładź swój obojczyk. Mężczyzna będzie chciał przejąć pałeczkę.

18 Każ mu stać grzecznie, gdy zabierzesz się za odpinanie paska w spodniach. A potem... > Posadź go i zdejmij koszulkę... > Ocieraj się ustami o jego nagi tors, schodząc na kolana... > Powoli rozepnij rozporek jego spodni i zsuń mu bokserki... > Przesuwaj się palcami po jego nogach, aż dotrzesz do celu.

19 Zostań Miss Mokrego Podkoszulka! Załóż biały T-shirt i poproś go, by ssał twoje sutki przez materiał. Nie będzie mógł oderwać myśli od tych śladów.

20 Pozwól jego serdecznemu palcowi bawić się łechtaczką. Poradzi sobie lepiej niż środkowy i wskazujący.

21 Przesuwaj ręką po penisie góra - dół w różnych kierunkach. Będzie miał wrażenie, jakby zajmowało się nim kilka par rąk (te męskie fantazje).

22 Ssij kostkę lodu, po czym całuj jego nagie pośladki chłodnymi ustami.

23 Zanim w ciebie wejdzie, „narysuj” palcem drogę od twojej szyi do clitoris, a potem spójrz na niego znacząco.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj