Miłość & Seks

Seks horoskop na weekend

Czy będzie gorąco, romantycznie?

Katarzyna Lemanowicz

15lutego2019
Seks horoskop na weekend fot. istock.com

To się okaże…

BARAN

Ten weekend będzie dla ciebie wyjątkowo spokojny. Skorzystaj z tej kojącej atmosfery i odpocznij, zregeneruj się. Szansa na jakiekolwiek miłosne uniesienia pojawi się dopiero w poniedziałek, wprawiając cię w bardziej romantyczny i namiętny nastrój. To co równie ważne, nie podejmuj zbyt pochopnych decyzji związanych ze swoim związkiem. Poczekaj do początku marca. Wtedy wszystko się wyjaśni.

BYK

To będzie szalony weekend. Odpoczniesz dopiero, w niedzielę wieczorem. Impreza, spotkanie z przyjaciółmi, wyjście będzie gonić wyjście. Nie będziesz miała siły i czasu na zbliżenia z partnerem. Nie przejmuj się to nie zaszkodzi waszej relacji. Nadrobicie zaległości w przyszłym tygodniu. Samotny Byku, bądź czujny, miej oczy szeroko otwarte. Możliwe, że spotkasz kogoś kto porządnie zawróci ci w głowie, a twoje serce mocniej zabije.

BLIŹNIĘTA

Weekend będzie dla ciebie szansą nadrobienia towarzyskich zaległości ale też prywatnych spraw. Zadbaj o swoje relacje z najbliższymi. Przemyśl co dla ciebie jest najważniejsze w życiu: kariera, związek, a może coś jeszcze? To jaką podejmiesz decyzję do końca lutego zaważy na twojej najbliższej przyszłości.

Reklama

RAK

Księżyc jest teraz w twoim znaku, otwórz się na nowe znajomości, kto wie, może zjawi się ktoś i przewróci twoje życie o 180 stopni. Atmosfera porządnie rozgrzeje się w niedzielę i spędzisz naprawdę romantyczny dzień. Podejmowanie wszystkich decyzji odłóż na początek tygodnia.

LEW

Czujesz się zmęczona, bez energii? Nawet gwiazdy widzą, że piątkowy wieczór trzyma cię w kiepskim nastroju. Odpocznij w weekend, skup się na partnerze. Wybierzcie się na spacer, zjedzcie coś dobrego, to stworzy doskonałe podłoże do romansowania, i od razu nabierzesz chęci do baraszkowania w nocy. Od poniedziałku zapowiada się dla ciebie czas i potrzeba bliskości, intymności i… niesamowitego seksu.

PANNA

Dzisiejszy wieczór jest idealny na wyjście z przyjaciółkami. Daj się porwać zabawie, niewykluczone że poznasz kogoś wyjątkowego, kto zapewni ci seks o jakim od dawna marzyłaś. Uważaj w niedzielę, możesz mieć zły humor i niekoniecznie ochotę na jakieś wyjścia. Lepiej w ten dzień odpocznij, postaw na przykład na domowe spa, regenerację, żeby nowy tydzień zacząć z pomysłami i chęcią do działania.

WAGA

Ten weekend należy do ciebie: optymizm i pozytywne nastawienie nie odpuszcza cię od początku lutego. A jeśli twoje życie miłosne lekko szwankuje, przygotuj niespodziankę dla partnera i zaszalejcie w sypialni. Szczęście nie opuści cię do końca przyszłego tygodnia, a co do kolejnego weekendu okaże się w najbliższych dniach.

SKORPION

Twój czar i charyzma zwrócą uwagę niejednego przystojniaka. Otwórz się na nowe znajomości i daj się porwać romantycznym uniesieniom. Jeśli jesteś w związku gwiazdy radzą, żeby wszystkie nieporozumienia wyjaśnić dzisiaj, tak by weekend upłynął w miłej i łagodnej atmosferze.

STRZELEC

Twoje życie towarzyskie tętni życiem, a w niedzielę osiągniesz apogeum jeśli chodzi o romantyzm, pożądanie i chęć na seks. Jeśli chcesz odpocząć, to zrób to. Zacznij dbać przede wszystkim o siebie. Pamiętaj to ty jesteś najważniejsza. A jeśli ktoś tego nie rozumie, może nie jest wart by się z tobą spotykać. Więc jeśli masz ochotę na szalony clubbing nie wahaj się.

KOZIOROŻEC

Weekend zapowiada się ekscytująco, zarówno dla Koziorożców, które są w związku jak i tych samotnych. Czy nie jest tak, że zazwyczaj nie wychodzisz ze swojej strefy komfortu i bardzo bezpiecznie zachowujesz się w większości sytuacji? W ten weekend zaryzykuj, a gwarantujemy że będzie gorąco… szczególnie w sypialni.

WODNIK

Ciężko znaleźć ci czas na świętowanie w ten weekend? Twoja praca przykuwa twoją całą uwagę? Odpuść. Nie to jest najważniejsze. Znajdź czas na spotkanie z przyjaciółmi, wyjdź, zabaw się, zrelaksuj. To dobrze ci zrobi!

RYBY

Ten weekend upłynie pod znakiem miłej zabawy ale bez szczególnych fajerwerków w sypialni. Początek tygodnia zapowiada się dość pracowicie i odpoczniesz tak naprawdę dopiero w okolicy czwartku. Pamiętaj tylko, żeby na pędzie do kariery nie ucierpiał twój związek. Wszystko z rozwagą.

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj