Miłość & Seks

Horoskop na walentynki

Co dla twojego znaku zodiaku w święto zakochanych przewidują gwiazdy

Katarzyna Lemanowicz

13lutego2019
Horoskop na walentynki fot. istock.com

Niezależnie od tego czy lubisz i celebrujesz święto zakochanych warto dowiedzieć się co gwiazdy szykują w sferze miłości, uczuć i… seksu.

BARAN

Czy zauważyłaś może, że ta pierwsza połowa lutego minęła pod znakiem pożądania, namiętności? Nie inaczej będzie jutro. Jedno jest pewne, luty to najlepszy miesiąc dla Baranów – czują się w nim wyjątkowo dobrze, większość spraw układa się po twojej myśli. Choć osoby spod znaku Barana są postaciami dominującymi, jutro radzimy poddać się partnerowi ;). Nie pożałujesz. Niezależnie od tego co będziesz robić, czy czeka cię romantyczna kolacja, wyjątkowa atmosfera, czy po prostu wspólnie spędzony czas, będzie naprawdę miło i ogniście.

BYK

Rób jutro tylko to na co naprawdę masz ochotę. Jeśli jesteś samotnym Bykiem, umów się z tym mężczyzną, o którym od dawna myślisz. Jeśli jesteś w związku, przygotuj walentynki na twoich zasadach. Poczucie spełnienia i robienie tego co akurat ty chcesz przeniesie twój związek na wyższy poziom. Zaufaj gwiazdom! Dzięki takiej postawie twój partner odkryje ciebie na nowo, zobaczy dziewczynę pewną siebie, która raz na jakiś czas przejmuje inicjatywę i robi to naprawdę świetnie.

BLIŹNIĘTA

Nieubłaganie nadchodzi czas, żeby nareszcie zmienić to co obecnie dzieje się w twoim życiu. Spróbuj zrobić wszystko to na co masz ochotę od dawna. Jutro będziesz miała wyjątkowe szczęście i energię do pozytywnych zmian w swoim życiu.

Reklama

RAK

Samotne Raki czeka jutro wyjątkowo owocny dzień. Wystarczy odrobina chęci, a osiągniesz sukces, w każdym aspekcie twojego życia.

LEW

Jesteś osobą, która uwielbia być w centrum uwagi. To wiadome! 14 lutego, to idealny dzień, żeby tak pokierować swoim życiem, żeby nareszcie miało taki kształt jaki to właśnie ty chcesz. Czy jutro będzie ogniście? To zależy tylko od ciebie! Daj się ponieść chwili, nie myśl za dużo! Gwiazdy ci sprzyjają.

PANNA

Czy ostatnio nie byłaś zbyt zajęta organizowaniem swojego życia, układania idealnego imperium? Odpuść, zrelaksuj się. Zastanów się co sprawia tobie przyjemność, dzięki czemu czujesz się dobrze. Nie daj się ponieść fali tego co powinnaś robić, a raczej wybierz to na co naprawdę masz ochotę.

WAGA

Niewykluczone, że spotkasz jutro kogoś kto pozwoli ci bardziej uwierzyć w siebie, kto poszerzy twoje horyzonty. Osobę, dzięki której zrozumiesz, że związek nie musi być skomplikowany. Mężczyznę, który będzie dla ciebie wsparciem. Daj się ponieść chwili, czeka cię naprawdę ognisty seks.

SKORPION

Flirtuj, flirtuj i jeszcze raz flirtuj. Zabaw się, śmiej się. Na co dzień jesteś osobą dość powściągliwą, racjonalną podchodzącą do życia. Ale nie jutro! Wybierz się na imprezę z przyjaciółkami, a jeśli jesteś w związku zróbcie coś, na co do tej pory nie mieliście czasu. To zaowocuje powiewem świeżości w waszej relacji.

STRZELEC

Co dla ciebie szykują gwiazdy? Dzień przytulania się. To właśnie jutro poczujesz wyjątkowe pragnienie uzyskania stabilizacji, poczucia bezpieczeństwa i uporania się z wewnętrznymi demonami. Niewykluczone, że dla Strzelców będących w związku, walentynki zakończą się tylko na rozmowie i przytulaniu. A jeśli nie ma przy tobie mężczyzny w te walentynki postaw raczej na duchowe oczyszczenie. Idź na jogę, medytację, wycisz się i zrelaksuj.

KOZIOROŻEC

Nie jesteś typem romantyka, ale jutro! Wzniesiesz się na wyżyny pomysłowości jeśli chodzi o stworzenie idealnych walentynek. Na co dzień koncentrujesz się raczej na praktycznych rzeczach. Nie jutro! Będziesz zaskoczona tym co potrafisz. Jedno jest pewne, uśmiech nie będzie schodził z twojej twarzy jeszcze przez dobrych kilka dni po walentynkach.

WODNIK

Gwiazdy „mówią”, że jutrzejszy dzień będzie dla ciebie dniem narzekania! I dobrze, czasami wyrzucenie z siebie wszystkiego co siedzi głęboko i trochę zatruwa twoją codzienność, działa cuda.

RYBY

Jeśli jesteś szczęśliwa w swoim związku, jutrzejszy dzień będzie tylko ukoronowaniem waszej relacji. Natomiast jeśli coś się psuje to może czas zakończyć ten związek?! To co dla ciebie najważniejsze to rozwijaj się, nie daj blokować się innym osobom. Nie warto!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj