Miłość & Seks

Twój horoskop na najbliższy tydzień

To właśnie dzisiaj zaczyna się Nowy Rok Chiński

Katarzyna Lemanowicz

05lutego2019
Twój horoskop na najbliższy tydzień fot. istock.com

Czym jest Nowy Rok Chiński?

To jedno z najważniejszych świąt w tradycji chińskiej. Zazwyczaj trwa 15 dni i kończy się Świętem Latarni. W Chinach, pierwsze trzy dni Nowego Roku Chińskiego są dniami wolnymi od pracy. W tym roku Nowy Rok Chiński rozpoczyna się dokładnie dzisiaj i będzie mijał pod znakiem Świni.

Wracając do tradycyjnego kalendarza astronomicznego, od dzisiaj, dla większości tradycyjnych znaków zodiaku zacznie się jeden z najbardziej kreatywnych czasów. Nie ma się co oszukiwać wiosna jest tuż za rogiem. Odrobina cierpliwości.

BYK

Zanim podejmiesz jakąś decyzję zastanów się kilka razy. W tym tygodniu poświęć czas przede wszystkim swoim bliskim. Z rozwiązywaniem skomplikowanych spraw poczekaj do weekendu, tak naprawdę w niedzielę dostrzeżesz rozwiązanie.

BARAN

Ten tydzień jest idealny jeśli chodzi o podejmowanie jakichkolwiek zmian zawodowych. Niewykluczone, że ziszczą się twoje najskrytsze marzenia związane z wykonywaną pracą. Nie obniżaj poprzeczki, idź śmiało do przodu. Jeśli potrzebujesz wsparcia, wiesz dobrze o tym, że na przyjaciół zawsze możesz liczyć. Doradź się ich w problematycznych sprawach. A jeśli masz wątpliwości najbliższe osoby pomogą podjąć decyzję.

BLIŹNIĘTA

Reklama

Co powiesz na tą tak długo planowaną podróż w nieznane? Odważ się i zacznij działać. Gwiazdy wspierają cię z całych sił. To samo dotyczy twoich planów zawodowych. Czeka cię jeden z najbardziej błyskotliwych, elokwentnych i kreatywnych tygodni w pracy. Działaj!

RAK

Dla osób spod znaku Raka to będzie przełomowy tydzień jeśli chodzi o związki. Jeśli dopiero co poznałaś kogoś, przejdziecie na wyższy, intymny poziom znajomości. Kto wie, może to coś poważnego. Jeśli jesteś już w stałym związku, to odkryjecie siebie na nowo. Seks będzie perfekcyjny, dosłownie na nowo zakochasz się w swoim partnerze. Czeka cię cudowny tydzień.

LEW

Czujesz, że dopada cię nostalgia i rozczarowanie? Nie poddawaj się! Bądź optymistką, przecież to twoja domena. A jeśli czujesz, że nie dajesz rady przytul się do bliskiej ci osoby. Głowa do góry! To tylko chwilowe osłabienie, w weekend będzie zdecydowanie lepiej.

PANNA

Zrób listę rzeczy, które chciałabyś osiągnąć i powoli realizuj to co zaplanujesz. Krok po kroku do celu. Ten tydzień upłynie pod znakiem romantycznych uniesień. Szczególnie odczują to samotne Panny ponieważ tajemniczy „ktoś” ma cię na oku i chciałby umówić się z tobą na kawę/kolację cokolwiek! Daj się zaprosić i zupełnie spontanicznie daj się ponieść emocjom.

WAGA

Uporządkuj swoje życie. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś zastanowić się co jest dla ciebie najważniejsze. To jest ten czas!

SKORPION

W tym tygodniu poświęć czas przede wszystkim dla najbliższych. Zadbaj o uczucia, ludzi i miejsce, które w twoim sercu zajmują szczególne miejsce. Odstaw rozwój zawodowy na ten tydzień. Najważniejsze aktualnie to uporządkowanie swojego wnętrza, myśli. Tylko w ten sposób „pójdziesz” dalej z pozostałymi sprawami.

STRZELEC

Tydzień miłości? Czemu nie! Jeśli jesteś w związku umów się z partnerem do kina, romantyczną kolację. Nie czekajcie do Walentynek! Po co, liczy się tu i teraz. Samotne Strzelce powinny otworzyć szeroko oczy. Bo całkiem niepozorny mężczyzna bardzo chcę was bliżej poznać.

KOZIOROŻEC

Czy nie jest tak, że kiedy myślisz o bezpieczeństwie na myśl od razu przychodzą pieniądze? Ok, to ważna część życia, ale bardziej od pieniędzy powinno zwrócić twoją uwagę zabezpieczenie emocjonalne. Poczucie bezpieczeństwa w domu. Zadbaj o swojego partnera, pokaż że zależy ci na nim tak jak na początku waszej znajomości.

WODNIK

To będzie dla ciebie dość intensywny tydzień. Głównie pod względem realizacji zawodowych. Twoje myśli skupią się głównie wokół pieniędzy. Kto wie, może to czas zapytać się szefa o podwyżkę, o awans? Gwiazdy wskazują, że to dobry czas. Działaj śmiało i nie poddawaj się!

RYBY

Wycisz się w tym tygodniu i przemyśl co chciałabyś zmienić w swoim życiu. Nie działaj pochopnie. Zanim coś zrobisz dobrze się zastanów.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj