Miłość & Seks

Nigdy nie mów o tych 7 rzeczach zaraz po seksie

Mówimy stanowcze NIE!

Katarzyna Lemanowicz

01lutego2019
Nigdy nie mów o tych 7 rzeczach zaraz po seksie fot. istock.com

Seks, było cudownie! Czyż nie? Emocje, bliskość, poczucie spełnienia! A jak zazwyczaj wyglądają u was te chwile zaraz po seksie? Milczycie, patrzycie sobie głęboko w oczy, czy rozmawiacie?

Jeśli po seksie jesteś bardzo gadatliwa i twojemu partnerowi to nie przeszkadza to świetnie, ale jak bardzo on nie byłby tolerancyjny lepiej unikaj tych 7 tematów.

NIE KRYTYKUJ MOŻLIWOŚCI PARTNERA

Oczywiście o ile on nie prosi cię o konstruktywną krytykę. Powstrzymaj się od oceniania seksu. Przez krytykowanie możemy zaburzyć intymność i relację między wami. Jeśli masz jakieś uwagi odnośnie tego co on robi w trakcie seksu, lub czego nie robi lepiej zabaw się z nim, w na przykład: moja mapa do rozkoszy… W trakcie tych „ćwiczeń” wskazuj mu co ci się podoba, a na co jesteś zupełnie obojętna.

Reklama

NIE KOMENTUJ TEGO JAK WYGLĄDA JEGO CIAŁO

To jest najgorsze co można powiedzieć zaraz po seksie. Nie mów mu, że powinien wrócić na siłownie. Te chwilę, cudownego stanu rozluźnienia, radości i spełnienia poświęć lepiej na przytulanie się i czułe spojrzenia w oczy.

NIE KŁÓĆ SIĘ

To naprawdę nie jest najlepszy czas na rozwiązywanie problemów, spraw które wymagają poważnej dyskusji.

NIE PORÓWNUJ

W żadnym wypadku nie omawiaj z nim swoich wcześniejszych doświadczeń seksualnych. To nie jest czas na takie wyznania.

NIE MANIPULUJ

Zdajemy sobie sprawę z tego, że często seks wykorzystujesz jako kartę przetargową. Ale, wiesz chyba też, że nikt nie lubi być naciskany i manipulowany. Oczywiście można pożartować, ale jeśli na poważnie podchodzisz do jakiegoś tematu i chcesz na swoją stronę przeciągnąć decyzję nigdy nie rób tego po seksie!

NIE PYTAJ SIĘ, GDZIE NAUCZYŁ SIĘ ROBIĆ TAKIE CUDA W SYPIALNI

Ten temat odnosi się do punktu wcześniejszego, dotyczącego porównywania z eks partnerami.

NIE ROZMAWIAJ O PRZYSZŁOŚCI ZWIĄZKU

Zaczęliście się dopiero spotykać, w łóżku i poza nim jest cudownie! SUPER, dlatego daj na spokojnie sprawom wjechać na właściwy tor. Co ma być to będzie. Nikogo nie zmusisz do podejmowania decyzji, a tym bardziej tak poważnych jak przyszłość związku.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj