Miłość & Seks

Wszystko co musisz wiedzieć o spotykaniu się z facetem spod znaku Raka

Może być dla ciebie zbyt wrażliwy.

Katarzyna Lemanowicz

28stycznia2019
Wszystko co musisz wiedzieć o spotykaniu się z facetem spod znaku Raka fot. www.instagram.com/vindiesel/

Raki obchodzą urodziny pomiędzy 21 czerwca, a 22 lipca. W dużym skrócie są emocjonalne, opiekuńcze, sentymentalne, mają zacięcia mentorskie – wychowujące.

Znani faceci spod znaku Raka to: Daniel Radcliffe, Rom Hanks, Vin Diesel, czy Post Malone.

Reklama

Z kim Raki stworzą najlepszy związek?

Jeśli chodzi o idealne dopasowanie to wydawać by się mogło, że Skorpiony są tymi drugimi połówkami jabłka. Osoby spod tych dwóch znaków są w równej mierze emocjonalne i wyznają podobne wartości. Najbardziej liczy się dla nich bezpieczeństwo, zaufanie i zaangażowanie.

Mężczyźni spod znaku Raka kierują się intuicją, są szalenie wrażliwi. Na początku znajomości, Rak może wydawać się nieśmiały, wycofany. Dużo myśli, analizuje i może mu być dość ciężko wykonać ten pierwszy krok. Ale kiedy już przełamie się i wyciągnie do ciebie rękę, to zobaczysz jak niesamowicie opiekuńczy, zaangażowany jest to mężczyzna. Mężczyźni spod znaku Raka zrobią wszystko co w ich mocy, aby upewnić się że czujesz się bezpiecznie z nim. Świadomość, że masz w nim oparcie dodaje mu otuchy i pewności siebie.

Faceci spod znaku Raka są niesamowicie romantyczni. Jeśli uwielbiasz spędzać romantyczne wieczory w zaciszu domowym – jest to idealny kandydat dla ciebie.

Rak to znak wodny, co znaczy, że w jego duszy jest mnóstwo emocji, którymi lubi dzielić się z tobą. Co musisz wiedzieć przede wszystkim, że faceci spod znaku Raka bardzo poważnie podchodzą do kwestii zaufania i zaangażowania, potrzebują jasnych komunikatów.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj