Miłość & Seks

Seks horoskop na weekend

Czy będzie romantycznie, czy raczej przyziemnie?

Katarzyna Lemanowicz

11stycznia2019
Seks horoskop na weekend fot. istock.com

BARAN

Weekend zacznie się dość emocjonalnie i dramatycznie. Dlatego najlepiej zaczekaj z planowaniem romantycznych chwil do jutra rana. To właśnie od jutra zacznie się czas pełen optymizmu i energii. Twoja pewność siebie i libido na najwyższym poziomie sprawi, że w sypialni będzie naprawdę gorąco. Odpoczniesz dopiero w poniedziałek – przyszły tydzień będzie należał do tych spokojnych i zmysłowych.

BYK

Zdecydowanie wybierz opcję piątkowego wieczoru poza domem. Idź, zaszalej, pobaw się, w końcu jest karnawał. Kto wie, może spotkasz kogoś wyjątkowego, kto totalnie zawróci ci w głowie? Dopiero od jutra zafunduj sobie weekend pod znakiem relaksu, odpoczynku i regeneracji.

BLIŹNIĘTA

Dzisiejsza noc zapowiada się dość intensywnie. Przygotuj się, że szczególnie dzisiaj możesz siebie nie poznać: będziesz niewiarygodnie namiętna! Twój partner to doceni i odwzajemni się – zaufaj nam! Tak jak zaczniesz ten weekend tak go skończysz. Będzie zabawnie i bardzo intensywnie. W przyszłym tygodniu poświęć przynajmniej dwa dni na totalny relaks.

RAK

Reklama

Będzie to dla ciebie bardzo spokojny i spędzony w pełnej harmonii weekend. Jeśli zaczęłaś się z kimś spotykać jest szansa, że będzie z tego coś więcej. Zaufaj swojej intuicji, a doznania w sypialni będą niezapomniane. Natomiast, jeśli nic z tego związku nic nie wyjdzie, nie denerwuj się, podnieś głowę do góry. Miłość jest tuż za rogiem.

LEW

Każdy seks w ten weekend będzie magiczny. Masz tyle energii i chęci do igraszek w łóżku jak nigdy. Uważaj jednak i nie idealizuj wszystkiego w koło bo możesz się poważnie rozczarować. Po prostu ciesz się chwilą. Samotne lwy spędzą ten weekend pod znakiem imprez i towarzyskich spotkań. Nie szukaj na siły mężczyzny, z którym mogłabyś się zabawić. Nie warto.

PANNA

Zorganizuj na szybką jakąś randkę na dzisiejszy wieczór. Będzie idealnie! Gwiazdy wskazują również, że czekają cię intensywne spotkania, które prowadzą do wielkich zmian. Chodzi zarówno o romans, zabawę i seks. Ten weekend należy do ciebie – zdecydowanie.

WAGA

Odpocznij w ten weekend, na twoim miejscu zrezygnowałybyśmy z imprez. Jeśli możesz wybierz raczej spotkanie z przyjaciółką, przy lampce wina i z pysznym jedzeniem.

SKORPION

Do jutra będziesz jeszcze myślami w pracy. Nowy Rok zaczął się dla ciebie dość intensywnie, ale nie martw się uporasz się z tym szybko i wieczorem w sobotę czeka cię świetna impreza. Kto wie, może poznasz na niej kogoś wyjątkowego, kto czyni prawdziwe cuda w sypialni.

STRZELEC

To będzie cichy i spokojny weekend. Jedno jest pewne, porządnie się wyśpisz, odpoczniesz, zrelaksujesz i nabierzesz sił na tydzień, który zapowiada się intensywnie. Co do igraszek w sypialni – będzie równie spokojnie, co nie oznacza że nudno. Z całą pewnością weekendowy seks będzie w pełni satysfakcjonujący.

KOZIOROŻEC

Wszystkiego najlepszego Koziorożcu! Świętuj, baw się, szalej. Ten weekend należy do ciebie. Nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie. Natomiast, jeśli stwierdzisz, że związek w którym jesteś cię blokuje, nie daje satysfakcji, to skończ to. W sumie kiedy zmienić coś na lepsze, jak nie na początku roku.

WODNIK

Piątek dla osób spod znaku Wodnika będzie bardzo spokojny, żeby w sobotę trysnąć ognistą energią. Nabierzesz ochoty na spotkania towarzyskie, i może się okazać, że dzięki znajomym poznasz tego jedynego. Jedno jest pewne bądź otwarta na nowe, na to co przyniesie los.

RYBY

Czujesz się wspaniale? To świetnie! W dzisiejszy wieczór raczej odpocznij, a jakąkolwiek imprezę czy spotkanie ze znajomymi przenieś na jutrzejszy wieczór. Zaproś na to wyjście tego przystojnego bruneta z pracy – gwiazdy podpowiadają, że może coś z tego być. Uważaj z kolei na tego namolnego blondyna. Nie dawaj mu nadziei bo później ciężko będzie ci się wymiksować z tej relacji.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj