Miłość & Seks

Wszystko co musisz wiedzieć o spotykaniu się z facetem spod znaku Panny

To mężczyzna PRAWIE DOSKONAŁY

Katarzyna Lemanowicz

08stycznia2019
Wszystko co musisz wiedzieć o spotykaniu się z facetem spod znaku Panny fot. www.instagram.com/idriselba/

Panny obchodzą urodziny między 23 sierpnia, a 22 września. To osoby bardzo wytrwałe, pracowite i niesamowicie empatyczne.

Znani mężczyźni spod znaku panny to: Nick Jonas, Freddie Mercury, Michael Jackson, Idris Elba, czy Keanu Reeves.

Reklama

NAJLEPSZE POŁĄCZENIE

Panna zawsze świetnie dogada się Bykiem. Obydwoje szanują wzajemną otwartość, rzetelność i pracowitość. Rak to kolejny idealny towarzysz, bo kiedy Panna jest bardzo praktyczna, okazuje uczucia, to Rak w pełni odnajduje się w tym klimacie, a jego emocjonalna strona tworzy idealne emocjonalne i bardzo intymne połączenie.

Osoby spod znaku Panny są zaradne, logiczne, ale też uparte i interesują się tylko namacalnymi, realnymi rzeczami. Jedno jest pewne, nie bujają w obłokach. Mężczyźni Panny są wrażliwi i bardzo ambitni jednocześnie. Okazują uczucia w bardzo praktyczny sposób. Najlepszy związek wg Panny to cichy, prywatny, bez zbędnych fajerwerków. Śmiało można powiedzieć, że mężczyźni spod znaku Panny jeśli będą mieć wybór najchętniej wybiorą bycie domatorem.

To czym urzeknie cię Panna to inteligencja i rewelacyjne poczucie humoru. Jest perfekcjonistą w każdej sferze swojego życia.

Panny koncentrują się głównie na pomaganiu i sprawianiu przyjemności drugiej osobie, dlatego wasze życie erotyczne będzie wystrzałowe. To typ faceta, gdy zadba o ciebie jak nikt inny.

Ale… Panny są dość wybredne, a jeśli coś jest nie po jego myśli to da jasno do zrozumienia i to w nie najmilszy sposób. Poza tym, że jest bardzo krytyczny jest też niesamowitym wrażliwcem. Łatwo go przerazić, a świadomość, że mogłabyś go zostawić przeszywa go strachem i wręcz paraliżuje. Tak ważne dla niego jest stałe zapewnianie o uczuciach.

Kluczem do powodzenia związku jest sprawna komunikacja i pełne zrozumienie.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj