Miłość & Seks

Horoskop na 2019 rok już jest!

Sprawdź, jaki będzie ten rok.

Katarzyna Lemanowicz

03stycznia2019
Horoskop na 2019 rok już jest! fot. istock.com

Nie masz wrażenia, że 2018 rok minął pod hasłem jednej wielkiej gonitwy i czekania na coś co może się wydarzyć? Jedno jest pewne, dla większości znaków zodiaku miniony rok był interesujący, nieprzewidujący ale bardzo wykańczający. Czy to dobrze? To już musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie ty. Czy było warto? Czy przez to, że tak goniłaś udało ci się osiągnąć to co zamierzałaś?

Ale… jeśli wyciągniesz wnioski rok 2019 będzie dużo lepszy! Już 1 stycznia rozpoczął się harmonią, która będzie nam towarzyszyć przez kolejne 12 miesięcy. Dodatkowo energia, optymizm i dyscyplina  da swojego rodzaju odnowienie i podekscytowanie tym co ma nadejść. Sprawdź koniecznie co przygotował dla ciebie rok 2019.

BARAN

To będzie rok pod znakiem edukacji i podróżowania. Śmiało wspinaj się po szczeblach kariery. Układ planet chce, żebyś w tym roku doświadczyła radości i przygody. Nie zwlekaj tylko działaj. Chcesz polecieć w wymarzone miejsce, to zaplanuj podróż i leć. Jeśli akurat nadarza się okazja do zapisania się na kurs, który od dawna chciałaś zrobić, nie trać ani chwili. 2019 rok jest dla ciebie idealny, żeby rozwinąć karierę i swoje umiejętności.

BYK

Dla ciebie ten rok będzie również stał pod znakiem samodoskonalenia się i edukacji. To co ważne, nie zapominaj o osobach, które zaufały ci w poprzednim roku, pokaż im że tobie też na nich zależy. Rok 2018 był dla ciebie dość łaskawy, można śmiało powiedzieć miły, zabawny i pełen romantycznych, ale dość płytkich relacji. Teraz chcesz czegoś więcej i dobrze! Działaj rozważnie, kieruj się rozumem, ale nie zapominaj też o uczuciach. Jednym zdaniem, będzie się dużo u ciebie działo!

BLIŹNIĘTA

Reklama

Czeka cię płomienny romans, który kto wie możliwe że zakończy się głębszą i trwałą relacją. Dąż w tym roku do realizacji pragnień. Zadbaj też o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Stawiaj w tym roku odważne kroki i nie bój się podejmowania decyzji. Pamiętaj – do odważnych świat należy.

RAK

Zrobiłaś noworoczne postanowienia? Zaufaj gwiazdom i odhaczaj z nich punkt po punkcie. W 2018 roku często porzucałaś strefę komfortu, po to by poradzić sobie z tym co spotykałaś na swojej drodze. W tym roku będzie zupełnie inaczej. Jeśli jesteś w stałym związku odkryjecie siebie na nowo i przeżyjecie jedne z najlepszych chwil. Z kolei samotne raki powinny skupić się przede wszystkim na sobie i nie czekać z wytęsknieniem na miłość. Ona przyjdzie, prędzej czy później.

LEW

2019 rok będzie dla ciebie pełen dobrych pomysłów i kreatywności. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne i prawidłowe odżywianie. Tak, pora zrzucić te kilka nadprogramowych kilogramów. Ten rok jest idealny również pod względem wyjścia z cienia i spełniania swoich pragnień, marzeń. Realizowania już dawno zamierzonych celów. To nad czym koniecznie musisz popracować to rozwijanie i pilnowanie codziennej rutyny, dyscypliny. Skoncentruj się wreszcie na organizacji i znalezieniu skutecznych praktyk zarządzania czasem. Tylko dzięki temu będziesz mogła wykorzystać ten niesamowity potencjał, który w tobie drzemie.

PANNA

W 2018 roku lekko poszalałaś, zgadza się? Ale ten rok zapowiada się bardzo spokojnie. Docenisz to, że masz cudowny dom, pełen kochających osób. Zdasz sobie sprawę, że to liczy się w życiu najbardziej. 2019 będzie też idealny do spełniania marzeń, wystarczy że zaczniesz działać.

WAGA

Wsłuchaj się w siebie i zadbaj o równowagę emocjonalną i fizyczną. W 2019 roku skoncentruj się przede wszystkim na pielęgnowaniu więzi rodzinnych, miejsc. Przecież dobrze o tym wiesz, że nic nie liczy się w życiu bardziej niż rodzina i bliskie osoby. To oni są twoim napędem, energią.

SKORPION

Czeka cię dobrobyt w finansach i bezpieczeństwo. Ale… bądź też dla siebie krytyczna i wyciągaj wnioski. Jesteś jednym z niewielu znaków, dla których 2018 rok był swojego rodzaju wstępem dla tego nowego. Ty już w tamtym roku zaczęłaś pracę nad sobą. Rozwój osobisty, kariera, szczęście w miłości… Teraz wystarczy tego nie zaniedbać. Jednym słowem, rok 2019 stoi pod znakiem spektakularnego sukcesu.

STRZELEC

Ten rok to coś w rodzaju wygranej na loterii. Dosłownie i w przenośni. Nie bój się podejmować odważnych decyzji i ruchów. Rób takie rzeczy z których będziesz dumna i nie zapomnij o optymizmie i pozytywnej energii. Wzmocnij w tym roku swoją wiedzę o finansach, bądź ostrożna, ale jednocześnie nie bój się podejmować odważnych decyzji. To się opłaci.

KOZIOROŻEC

Odpocznij, odpuść. Nie biegnij, zatrzymaj się w tym roku i przemyśl błędy które popełniłaś ostatnio. Uporządkuj swoje życie, to ważne. Kariera, rozwój osobisty, rodzina – niby wszystko jest w porządku ale są pewne kwestie, które wymagają lekkiej naprawy.

WODNIK

To będzie bardzo towarzyski rok. Spotkania ze „starymi” znajomymi, nowo poznani. W tym roku będziesz miała niesamowitą możliwość odnalezienie pięknej przynależności do bliskich. Dobrobyt w przyjaźni i społeczności. Dąż do duchowości i poddania się. Czujesz, że dopada cię kryzys, przesilenie, wyczerpanie organizmu? Zwolnij, zaszyj się w domu, pod kocem i przeczytaj książkę. Zaufaj rodzinie, dzięki nim w tym roku otrzymasz niewiarygodne wsparcie.

RYBY

Kariera, kariera i jeszcze raz kariera. Rok 2019 stoi pod tym hasłem. Wejście na szczyt to tylko kwestia czasu i zależy głównie od twojej determinacji. Bądź odważna i twardo krocz przed siebie. Nasza rada, połącz się w tym roku ze znajomymi, którzy w podobny sposób podchodzą do biznesu. Nawet nie wiesz jaką są dla ciebie inspiracją.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj